Možná si i vy říkáte, že Vánoce jsou ještě daleko, tak proč se tudíž ve všech obchodních centrech začínají objevovat vánoční kolekce, ozdobičky a všudypřítomná vánoční světýlka. Je to zkrátka proto, že do Vánoc zbývá měsíc a pár dní, což je ten správný čas, abychom začali přemýšlet nad dárky.

A máte-li v rodině nebo mezi svými blízkými milovníky zvířat, vylákejte z nich nenápadně fotografii jejich čtyřnohého parťáka a připravte pro ně dárek na míru – krásný, vtipný a profesionálně zpracovaný obraz, ve kterém bude hlavní roli hrát právě pes či kočka vašeho přítele či rodinného příslušníka.

Zvířecí portréty na míru

Vše začalo tím, když Galina Bugaevskaya začala v roce 2018 vytvářet zábavné kočičí portréty se svým milovaným kotětem jménem Uma a sdílela je se svými sledujícími na Instagramu. Dnes její profil sleduje 217 tisíc lidí a její umělecká díla se objevila i v mnoha dalších médiích, novinách a dle webu dokonce i v televizním vysílání. Fanoušci ji pak začali prosit, aby vytvořila portréty i pro jejich mazlíčky, a tak se práci začala věnovat na plno. Na Instagramu vystupuje jako @koty_vezde, což by šlo volně přeložit jako „kočky kam se podíváš“.

Stačí vybrat nejoblíbenější fotografii v co největší kvalitě a umělkyně ji následně změní v obraz, který se nebudete muset stydět pověsit na stěnu ve vstupní hale či předsíni. Obraz kočky, psa, ale i jiného mazlíčka nabízí Galina ve dvou variantách. Pokud chcete, aby vám poslala pouze virtuální obrázek vhodný pro domácí tisk, zaplatíte za dílo 10 USD (necelých 250 Kč).

Chcete-li však portrét vytištěný na plátně, bude vás to stát 59 USD (necelých 1 500 Kč) včetně dopravy. Nově také nabízí razítko s přesnou podobou vašeho zvířete, o které je enormní zájem.

Od svých sledujících se dočkala obrovských ohlasů. @jerrysalinas například napsal: „To potřebuji, ale s mým obličejem!“

Skvělý dárek k Vánocům

Vaše zvíře se tak může díky portrétu proměnit ve váženou aristokočku, objevit se na černobílém portrétu z dob dávno minulých, jakožto poleva na cupcaku, kopeček zmrzliny či v těle žirafy, králíka nebo se stát součástí světoznámého obrazu Hvězdná noc od Vincenta Van Gogha.

„Obrázek s mazlíčkem je nejen cool dekorace do interiéru, která vašim hostům hned ukáže, kdo že tady v domě velí, ale také úžasný dárek nejen k Vánocům,“ připomíná svým sledujícím na Instagramu Galina.