Mohu je šestiletá fenka z japonské Ósaky. Má více než sto tisíc obdivovatelů na Instagramu a popularitu si užívá také na TikToku. Lidé jsou z Mohu nadšení kvůli tomu, že je úplně kulatá. Oblibu po celém světě si získala poté, co její panička začala sdílet fotky na internetu.

„Pokaždé, když jdeme ven, někdo si ji prohlíží. Nevím, proč je tak oblíbená, ale lidé se mě na ulici neustále ptají, co je to za plemeno,“ uvedla majitelka Nanae pro web britského listu Daily Mail

Web deníku New York Post uvedl, že Nanae popularitu svého psa nenechává náhodě a často sdílí nové fotografie a videa. Na snímcích pózuje v domácím prostředí, nebo se svými oblíbenými hračkami.

Třináct bodů z deseti 

Sledující jsou nadšeni a prosí o další záběry. Její nejpopulárnější snímek získal přes 40 tisíc „lajků“ a má pod sebou stovky komentářů.

„Nic Mohu nepřidá na sebevědomí víc než to, že je úplně kulatá. Třináct bodů z deseti,“ komentoval jeden ze snímků twitterový účet WeRateDogs

Další komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. „Já ji tak miluji. Viděla jsem video, kde Mohu vešla do úzkého prostoru. Bylo to skoro jako kouzlo, když se její načechraná srst přitiskla k jejímu tělu a ona prostorem hravě prošla,“ přidala se další obdivovatelka.

Video, kde se Mohu protáhla úzkým prostorem diváci nazývají kouzlem. „Mohu je tak roztomile chundelatá kulička,“ rozplýval se uživatel twitteru se jménem Punitive. „Panebože, je tak nadýchaná,“ napsala uživatelka Michele78.