Zatím co ve čtvrtek kvůli ledovce musela být silnice na Šerlich v obou směrech dočasně uzavřena v celé délce téměř dvou kilometrů, dnes už policisté opět museli regulovat dopravní šílenství.

„Šerlich kapacitně nezvládal nápor zájemců. Parkoviště bylo plné už před desátou hodinou a to trvalo po celý den. Situace se začalo uklidňovat až kolem 16. hodiny,“ uvedla mluvčí policie Eva Kormošová s tím, že na místě je i několik obytných vozů, které tam zůstanou i přes noc. Vzhledem k volnému dni a předpovědi počasí se podobná situace dá očekávat i v neděli.

Policisté dnes opět museli regulovat dopravní situaci na Šerlichu v Orlických horách. Parkoviště kapacitně nezvládalo nápor zájemců.Policisté dnes opět museli regulovat dopravní situaci na Šerlichu v Orlických horách. Parkoviště kapacitně nezvládalo nápor zájemců.Zdroj: PČR

„Lidé si buď musí přivstat, aby přijeli včas a měli místo na zaparkování anebo vůbec nejlépe vyrazit na nějaké jiné místo než je Deštná,“ doporučuje policejní mluvčí využít i jiných lokalit - a to nejen Orlických hor.