Příchozí se můžou těšit na večer plný historek, vtipů, ale také písniček. „Po celé dvě hodiny udržoval Miroslav Donutil v permanentním smíchu do posledního místečka zaplněné hlediště. Bránice diváků si odpočinuly jen při krátké přestávce,“ tak popisuje zážitek z představení Jiří Mach, který jej navštívil v Náchodě.

Navíc spolu s Rychnovským deníkem máte skvělou příležitost vyhrát dva lístky na toto představení. Stačí odpovědět na otázku: V jakém slavném českém filmu si zahrál Miroslav Donutil po boku Simony Stašové? Odpovědi zasílejte do středy do 15 hodin na adresu jana.ruzickova@denik.cz. Nezapomeňte uvést celé jméno a telefon, abychom vás o případné výhře mohli informovat.

Kdo by neměl štěstí v soutěži Rychnovského deníku a nezískal volné vstupenky na čtvrteční představení Miroslava Donutila, má jedinečnou šanci získat 30% slevu. Ve středečním a čtvrtečním vydání Rychnovského deníku vyjde kupon, s nímž stačí jen zajít na pokladnu Pelcova divadla a zakoupit si lístek se slevou. Místo 320 korun tak zaplatíte 224 korun. Přijímány budou jen originální kupony, proto neváhejte a kupte si zítra i pozítří Rychnovský deník!