Provoz v něm tradičně podporuje vedení obce. Momentálně hledá nájemce. „Společenský sál s kapacitou tří set míst k sezení se často zaplní do posledního místečka. Během roku se zde tančí na dvou plesech. Letos slavil velký úspěch společný reprezentační ples obcí Bolehošť, Jílovice, Ledce, Očelice, Přepychy a Vysoký Újezd. Byl to už třináctý ročník a uskutečnil se na konci ledna," říká Petr Kubíček, starosta Bolehošti.

Sál hostince slouží jako divadlo. Každoročně se v něm uskuteční v průměru tři až čtyři představení. „Letos bude také dějištěm společenského večera během mistrovství České republiky v jízdě spřežení se zahraniční účastí v malebné části Bolehošti v Lipinách," připomíná starosta blížící se velkou společensko – sportovní událost.

V Bolehošti nezapomínají ani na děti a nejstarší spoluobčany. Hostinec pravidelně hostí Mikulášskou besídku a koná se zde také Dětský karneval a setkání seniorů.
Vlastní hostinec nabízí kapacitu pro asi padesát hostů. Ve velké funkční kuchyni lze zvládnout dokonce závodní stravování. „Momentálně obec provádí modernizaci hostince včetně dodání nového vybavení," dodává starosta Kubíček. ⋌(sše)