Masopustní veselí je tu

V Kostelecké Lhotě, Kozodrách a Korytech 1. února: Dobrovolní hasiči z Kostelecké Lhoty, Dámský klub Slavětína a TJ Sokol Kostelecká Lhota zvou v sobotu od 10 hodin na masopustní průvod s hudbou. Řadit se začne od 9.30 v Kozodrách u kapličky. Pak zamíří do Koryt a Kostelecké Lhoty. Divácká veřejnost je vítána stejně jako masky do průvodu. Akce bude zakončena v Hostinci u Hubálků, kde budou připraveny masopustní pochoutky a zábava.

Ples pro Dítě v srdci nabízí i „vstupenky“ na Balkon duchů

V Kostelci nad Orlicí 15. února: Sál Sdruženého klubu Rabštejn v Kostelci nad Orlicí roztančí 15. února od 20 hodin už 4. Ples pro Dítě v srdci se skupinou DROPS, bohatou tombolou, předtančením a půlnočním občerstvením v ceně vstupenky. Ty jsou v předprodeji v Divadelní kavárně na Rabštejně.
Nejen koupí klasické vstupenky však lidé mohou podpořit činnost zmíněného perinatálního hospice. Kdo nechodí na plesy, může přispět jakoukoli částkou a zajistit si tak imaginární místo na Balkoně duchů. „Zakoupením vstupenky za vámi zvolenou cenu na náš ples na balkon tak můžete přispět na dobrou věc na dálku. Za každý příspěvek zde rozsvítíme svíčku. Loni náš balkon duchů zářil. Pomůžete nám ho rozzářit i letos?“ ptá se zakladatelka Perinatálního hospice Dítě v srdci Alena Peremská.