Sběrný dvůr se uzavře

Oficiální webové stránky města Solnice informovaly, že tento čtvrtek 18. dubna a v sobotu 20. dubna zůstane solnický sběrný dvůr uzavřen. Důvodem je rekonstrukce vjezdu do dvora.

Jana Beranová přiveze do Rychnova styl a módu

Pokud se zajímáte o téma módy, přijďte ve středu na seminář Dany Beranové s názvem Osobní styl a image. Akce se uskuteční v malém sále rychnovského Pelclova divadla od 18 hodin. Vstupné vás vyjde na 50 korun, počet míst je omezen.

Šubertova Dobruška láká na Půjčku za oplátku

Jaká práva má vládce a jaká poddaný? Má člověk vůbec právo ovládat a soudit druhého člověka a jaké jsou potom jeho povinnosti k sobě, k druhým, ke státu? Shakespearova „krutá pohádka“ otřásá samými základy našeho sebevědomí individuálního i společenského. Podrobuje nemilosrdné zkoušce všechny naše míry i víry. A přece nakonec utvrzuje základní lidské i společenské hodnoty. V rámci přehlídky Šubertova Dobruška se dnes od 19 hodin představí ve Společenském centru – Kině 70 v Dobrušce v režii Lucie Kotěrové Lenka Házová, Václav Bříza, Jarmila Valterová, Věra Cejpková, Marcela Prouzová, Lucie Vacková, Irena Fišerová, Andrea Krákorová, Jiřina Grymová a jiní. Vstupenky v ceně 90 korun jsou k zakoupení v Informačním centru Dobruška.