Dárci už vědí, na co budou jimi věnované peníze použity: „Vedení školy má v úmyslu koupit vibrační podložky pro děti, které nemohou chodit,“ prozradila Zdena Kocourková a pokračovala: „Máme všichni obrovský respekt před personálem a paní ředitelkou, jež bojuje jako lvice a shání penízky, aby děti měly nejlepší vybavení pro výuku a rehabilitaci. Je velice dojemné, jak tam všude dýchá láska, trpělivost a pokora.“

Zástupci H. O. G. Chapter Hradec Králové oceňují přístup celého kolektivu k žákům školy: „Děti jsou pravdu v nejlepších rukách a mají díky paním učitelkám a asistentkám tu nejlepší péči. Právě tam si zdravý člověk uvědomí životní priority a hodnoty,“ doplnila Zdena Kocourková.

Naměkko přitom není jen zástupkyně něžného pohlaví, ale i „tvrdí“ chlapi: „Své emoce neumím vyjádřit slovy, ale mám obrovský respekt k týmu z bartošovické školičky. Jsem rád, že podporujeme tak úžasnou práci,“ uvedl třetí člen ježíškovské družiny Petr Křivohlávek.

Není bez zajímavosti, že do Základní speciální školy v Neratově přivedla motorkáře jejich vášeň, tedy jízda na harleyi. Před několika lety totiž zavítali během společné vyjížďky do pozoruhodného kostela na hřebeni Orlických hor a díky tomu si všimli tamní školy - začala spolupráce, před níž je třeba smeknout.