Patnáctý ročník pardubického dostihu, DOMEC St.Leger s Českým rozhlasem Pardubice, který se běhá na trati 2900 metrů, vyhrál po skvělém výkonu tříletý MARIYDI se žokejem Václavem Janáčkem v sedle. Patřil do širšího okruhu favoritů, ale více se věřilo SAVIGNONOVI(ž­.Hind), který jej před třemi týdny ve Velké Chuchli porazil.

MARIYDI zvítězil suverénně velmi lehce o jedenáct délek v čase 03:13,09 a konečně se naplno prosadil. Spokojeni byli majitel Dr.Charvát i trenér Tomáš Šatra.

O druhé místo svedli tuhý boj největší favorit SAVIGNON a loňský vítězka dostihu VADEONA(ž.Srnec). O nos byl úspěšnější první jmenovaný. Čtvrtá byla překvapivě SAMARA MORGAN(ž.Lukášek) a pátý OLIGARCH(ž.Cha­loupka). Zklamal slovenský PROUD BORIS(ž.Lopez), který proběhl cílem až šestý.

Úvod sobotního odpoledne obstarala Cena společnosti Elektrizace železnic Praha a.s., steeplechase cross country pro čtyřleté a pětileté klisny na 4500 metrů. Překvapivou vítězkou se stala LUTHIEN(ž.Bartoš). Favorizovaná ZULEJKA(ž.Myška) měla pád na Malém Havlově skoku.

V dostihu amatérek si prvenství odnesla amatérka Linda Fedorowiczová v sedle klisny MANTILLA a v handicapu IV.kategorie přivedl ž.Janáček vítězně do cíle veterána REDAKTORA.

Zimní královnou se stala ROZÁLKA(ž.Pavlíček) a Zimním favoritem SUNKAR(ž.Resulov).
Dostih sprinterů ovládl v těsném doběhu EDIGGIO(ž.Cha­loupka) a Velkou cenu Pardubického kraje získal o hlavu slovenský ALL ABOUT SAM(ž.Hind), před nejvýše favorizovaným IRYKLONEM(ž.Rája).