Krátce po půl páté havaroval na místní komunikaci mezi Rychnovem nad Kněžnou a obcí Lipovka osobní automobil tovární značky BMW. „Na místě nehody, kde zasahovaly všechny složky IZS, se po našem příjezdu nacházeli dva zranění muži. Jednalo se o cizince," uvedla policejní mluvčí Magdaléna Vlčková s tím, že havarovaný vůz skončil na střeše.

Oba cizince si na místě převzali do péče lékaři. Jeden ze dvou mužů (*2001) později následkům zranění ve Fakultní nemocnici Hradec Králové podlehl. Druhý muž (1999), u něhož dechová zkouška prokázala přítomnost alkoholu, zůstává i nadále se zraněním v péči lékařů.

V jiných rolích, ale zpět v Útěku. Představitelé hlavních rolí z nového filmu Útěk Kanwar Šulc (vlevo) a Jakub Barták (vpravo). Mezi nimi Roman Skamene, v původní verzi z r. 1967 si zahrál Sašu, ve výřezu v nové roli ředitele Ivan Vyskočil.
Ivan Vyskočil a Roman Skamene opět v Útěku. Orlické hory mají oba v srdci

„Z prvotního šetření vyplývá, že řidič patrně nepřizpůsobil rychlost vozidla stavu a povaze vozovky, kdy v zatáčce dostal smyk a vyjel mimo komunikaci, kde narazil do vzrostlých stromů," doplnila k tragické nehodě policejní mluvčí. Veškeré okolnosti a příčinu události nyní šetří rychnovští dopravní policisté společně s kriminalisty, kteří budou zjišťovat, kdo vozidlo řídil.