Již týden běží na televizních obrazovkách třetí řada oblíbené reality show Vyvolení. V sobotu první hrdinové slavnostně vstoupili do vily, kde stráví pod dohledem kamer příštích několik měsíců.

Rychnovák Martin Lev se rozhodl také zkusit štěstí. Prošel sítem tisícovek zájemců a dostal se mezi šedesát potenciálních vyvolených. O přízeň diváků bude bojovat ve dvanácté volbě již tento pátek pod přezdívkou Tygr.

„Na natáčení do Prahy nechám vypravit celý autobus. Odjíždíme v pátek odpoledne a pojedou se mnou kromě mojí rodiny i kamarádi a kolegové z práce,“ prozradil Martin Lev.

Nevšední zážitek

Dříve než však odjede, čeká ho zařídit ještě spousta věcí – pro případ, že by volbu vyhrál a ze studia šel přímo do vily. O to také hodlá bojovat všemi možnými způsoby. „Do vily se opravdu těším. Na tu legraci a vůbec na to všechno nevšední, co by mě tam mohlo čekat. Na druhou stranu se mi tam bude po rodině stýskat. Máme povoleno si vzít pouze tři fotografie svých blízkých. O oblečení, které musíme a nesmíme mít, ani nemluvě,“ popsal některá pravidla reality show Martin Lev.

Jízda traktorem

Potenciální vyvolený se již několikrát na televizních obrazovkách objevil. Ve čtvrtek by však diváci měli zhlédnout celý jeho medailonek, ve kterém se představí. „Je natočen tady po okolí. Pojedu v něm na traktoru s celou svojí rodinou a s jízdním kolem budu padat do vody. Režisér také usoudil, že když pracuju v automobilce, mohl bych předvádět, jak opravuji auta. Se svým kamarádem proto v jeho dílně opravujeme starou škodovku. Natočit tento medailonek byl opravdu zážitek. Kamarádi mi slíbili, že mě esemeskami podpoří,“ dodává vyvolený.

Předchozí článek o potenciálním Vyvoleném si mužete přečíst také zde - KLIKNI.