Ligové soutěže stolních tenistek pokračovaly dalšími zápasy. V první lize se více dařilo hráčkám SKV Voděrady A, které dvakrát vyhrály s týmy ze spodních pater tabulky a upevnily si druhé místo. Doberská rezerva v důležitých záchranářských duelech uspěla pouze na padesát procent a patří ji desátá příčka.

I. liga ženy

15. KOLO: SK Vršovan Voděrady A – SKST Vlašim B 8:2. Body Voděrady A: B. Jakubcová 3,5, K. Bachurová 3, H. Jakubcová 2,5.

SK Dobré B – Slavoj Praha A 7:3. Body Dobré B: H. Ulrychová 2,5, B. Kapounová 2,5, A. Sedloňová 2.

Další výsledky:
ČKD Blansko A – Slovan Bohnice A 4:6, SKST Hodonín B – TTC Litoměřice B 6:4, SKST Vlašim A – Union Plzeň A 8:2, Sokol Nusle A – Sokol Plzeň V A 9:1.

16. KOLO:
SK Vršovan Voděrady A – Slavoj Praha 6:4. Body Voděrady A: K. Bachurová 2, B. Jakubcová 2, H. Jakubcová 2.

SK Dobré B – SKST Vlašim B 3:7. Body Dobré B: B. Kapounová 2, H. Ulrychová 1, A. Sedloňová 0.

Další výsledky: SKST Hodonín B – Slovan Bohnice A 5:5, ČKD Blansko A – TTC Litoměřice B 6:4, Sokol Nusle A – Union Plzeň A 5:5, SKST Vlašim A – Sokol Plzeň V A 10:0.

  1. Vlašim A 15  0  1  131:29  46
2. Voděrady A 11  3  2  104:56  41
3. Blansko A 9  3  4  92:68  37
4. Bohnice A 7  6  3   87:73  36
5. Hodonín B 6  6  4  86:74  34
6. Nusle A 7  3  6  95:65  33
7. Litoměřice B 5  6  5   82:78  32
8. Vlašim B 7  1  8  65:95  31
9. Union Plzeň A 5  3  8   77:83  29
10. Dobré B 5  2  9  69:91  28
11. Slavoj A 2  0  14 49:111 20
12. Sokol Plzeň A 0  1  15  23:137  17

II. liga ženy

15. KOLO: SK Vršovan Voděrady B – FK Kolín A 5:5. Body Voděrady B: J. Kovaříčková 2,5, T. Kozáková 2,5, J. Vaněčková 0.

SK Dobré C – SKST Vlašim C 4:6. Body Dobré C: A. Doucková 2,5, K. Rozínková 1,5, M. Rozínková 0.

Další výsledky: Sokol Turnov A – Lokomotiva Pardubice A 4:6, Jiskra Jaroměř A – TTC Ústí nad Orlicí A 3:7, TTC Ústí nad Orlicí B – KST Jirkov A 4:6, Linea Chrudim A – SKST Děčín B 3:7.

16. KOLO: SK Vršovan Voděrady B – SKST Vlašim C 2:8. Body Voděrady B: T. Kozáková 1,5, J. Kovaříčková 0,5, J. Vaněčková 0.

SK Dobré C – FK Kolín A 6:4. Body Dobré C: K. Rozínková 3, A. Doucková 3, M. Rozínková 0.

Další výsledky: Jiskra Jaroměř A – Lokomotiva Pardubice A 6:4, Sokol Turnov A – TTC Ústí nad Orlicí A 3:7, Linea Chrudim A – KST Jirkov A 6:4, TTC Ústí nad Orlicí B – SKST Děčín B 5:5.

  1. Vlašim C 13 1 2 0 112:48 43
2. Děčín B 11 2 3 0  99:61 40
3. Ústí n. O. A 10 2 4 0  96:64 38
4. Dobré C 10 1 5 0 90:70 37
5. Ústí n. O. B 6 5 5 0  85:75 33
6. Turnov A 7 2 7 0  88:72 32
7. Lok. Pce A 7 2 7 0  82:78 32
8. Jirkov A 6 2 8 0 80:80 30
9. Chrudim A 3 7 6 0  71:89 29
10. Kolín A 4 3 9 0 64:96 27
11. Jaroměř A 2 4 8 2 54:106 22
12. Voděrady B 1 1 14 0 39:121 19

(dr, jr)