Deník chce tyto první kroky taktéž zachytit a dát škole, rodičům i známým možnost, uchovat tuto vzpomínku živou co nejdéle. Po dobu několika týdnů bude v Rychnovském deníku vycházet vždy fotografie žáčků prvních ročníků.

Na stránkách je objevíte vždy ve středečním a pátečním vydání. Škola, která má o možnost zveřejnění tabla svých prvňáčků zájem, stačí když kontaktuje redakci na email silvie.sprynarova@denik.cz. Uveďte prosím název školy a kontakt na osobu, s níž se budeme moci domluvit na podrobnostech.
Fotografie jednotlivých tříd najdete i na webu rychnovsky.denik.cz/prvnacci.

ZŠ JAVORNICE

Do školních lavic Základní školy v Javornici letos poprvé zasedli David Cabalka, Martin Dostál, Filip Holubář, Jakub Hůlka, Miroslav Kalvach, Lukáš Melecký, Martin Šremr, Kateřina Barvířová, Aneta Čižinská, Veronika Motlová, Veronika Plodková, Lucie Škopová, Zuzana Šremrová, Kristýna Štěpánková a Kristýna Vondráčková. 

„Milé děti, přeji vám hodně hezkých chvil, které prožijete ve škole společně s vašimi kamarády a učiteli. Přeji vám hodně radosti z nových vědomostí a dovedností, které budete ve škole získávat. Prožívejte ve škole pohodu a někdy i legraci, abyste se do školy stále těšili," to přeje prvňáčkům ředitelka školy Marie Lorencová.