V Týništi nad Orlicí uskutečnilo krajské finále Atletického čtyřboje. Základní školu Rychnov n.  K., Masarykova zastupovali starší žáci a starší žákyně. Do Týniště n. O. se sjela nejlepší družstva Královéhradeckého kraje.

Starší žákyně obsadily 3. místo. Toto družstvo tvořily pouze žákyně 8. ročníku, přesto byly velkými soupeřkami i žákyním o rok starším a bronzová příčka je pro ně zaslouženou odměnou.

Souboj starších žáků byl napínavý až do posledních metrů běhu na 1 kilometr. Rozdíl mezi ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 a sportovní školou ZŠ Náchod – Plhov činil pouze 14 bodů. Naši žáci zvítězili, když získali 8 242 bodů, a postoupili do republikového finále, které se uskuteční v Břeclavi. Právo startovat si zde vybojovalo patnáct nejlepších škol z celé České republiky. Je to obrovský úspěch, který tak korunuje úspěšnou letošní sezónu našich sportovců.

Starší žákyně: M. Trávníčková, K. Čermáková, M. Kunová, K. Volná, B. Műllerová. Starší žáci: F. Stach, D. Červinka, M. Jedlička, A. Lenfeld, K. Brádle.
Všem žákům děkujeme za vynikající výsledky a vzornou reprezentaci školy, učitelům tělocviku pak za perfektní přípravu. vedení školy ZŠ Rychnov Masarykova