Region Orlické hory a Podorlicko získal významné ocenění za kolekci propagačních materiálů na známém veletrhu cestovního ruchu Tourpropag v jihočeském Písku.

 

 


Výstava propagačních materiálů se konala v Galerii Portyč, kde také proběhlo závěrečné předání ocenění. Region reprezentovala manažerka pro oblast Orlických hor a Podorlicka Miroslava Nováková: „Velmi přínosná byla i samotná setkání odborníků na cestovní ruch z celé republiky, například zástupce Valašského království,“ přiblížila dění na veletrhu manažerka.

Oceněná kolekce propagačních materiálů Kačenčina království v sobě obsahuje publikace, pohlednice, cyklomapy i turistické noviny: „Chápu to jako ocenění snahy svazku obcí Orlických hor o co největší popularizaci našeho regionu. Na jejich přípravě se podílela řada spolupracovníků DSO Region Orlické hory, Euroregionu Glacensis, informačních středisek i Kultury s.r.o. Rychnov,“ poděkovala všem spolupracovníkům Miroslava Nováková.

Součástí udělené ceny – Zvláštní ceny časopisu Travel Trade Gazette, je i prezentace hor a podhůří na stránkách časopisu v průběhu celého roku. „Předpokládáme, že prezentace v tak prestižním časopise zase zvýší povědomí o nás,“ dodala manažerka pro oblast Orlických hor.