„Příznivé podmínky pro zasněžování by dle předpovědi mohly pokračovat i v následujících dnech. Držme si všichni palce, aby nám příroda byla nakloněna a mohli jsme spustit provoz areálu v první dekádě prosince,“ uvedlo středisko v Říčkách na svých webových stránkách s tím, že o aktuálním stavu příprav bude průběžně informovat.

Milovníci lyžování mají ještě pár dnů na to, aby si pro lyžovačku v Říčkách pořídili skipasy se slevou.

Jedna z nejdelších lanovek v Orlických horách bude vozit v Orlickém Záhoří. Využívat ji v zimní sezoně budou jak milovníci sjezdového lyžování, tak běžkaři.
Mrkněte, jak v Orlických horách roste nová lanovka. Potáhne do Orlického Záhoří

„Ještě do konce listopadu 2023 probíhá předprodej sezónního a bodových skipasů na zimní sezónu 2023/2024 se zvýhodněním -10% z běžné ceny jízdenek. Před letošní zimou navíc ceny necháváme na stejné výši, jako v minulém roce, takže nezdražujeme,“ doplňuje Skicentrum Říčky.

Minulá sezona lyžařům v Orlických horách přála, podívejte se:

Zdroj: Deník/Jana Kotalová

Na horní stanici lanovky na vrchu Zakletý ležela podle záběrů kamery ve středu večer slabá vrstva sněhu. Slabý poprašek pokrýval i dolní část sjezdovky.

Do konce listopadu lze zakoupit sezonní skipassy i denní skipassy za loňské ceny do deštenského střediska. Vyzvednout si je pak možné až v den lyžování.