Tělo mladíka, který v úterý dopoledne havaroval s vozem svého otce, našli ve středu večer policisté spolu s hasiči a dobrovolníky nedaleko Roudného v lesním porostu. Lékař konstatoval smrt.
Po pětadvacetiletém muži z Lomů byla ze strany Policie ČR Rychnov nad Kněžnou vyhlášena v úterý pátrací akce. „Muž v dopoledních hodinách havaroval s osobním vozem mezi obcemi Brocná a Bílý Újezd a od vozu odešel. Že by utrpěl zranění, nebylo známé,“ uvedla mluvčí PČR Vlasta Lepková.
Na synovo zmizení upozornil policii v úterý večer jeho otec. Poté byla ihned zahájena pátrací akce. Do pátrání se zapojilo 20 policistů, 50 dobrovolných i profesionálních hasičů ze Solnice, Hlinného, Deštného, Bohdašína a Dobrého.
Opětovně po oba dny byl na pátrání vyžádán i vrtulník s termovizí z Letecké záchranné služby Praha. „V noci jsem nad Solnicí vrtulník zahlédla, ale to jsem netušila, o co jde,“ uvedla Eva T. Spekulace občanů místní části vypovídají o tom, že se mladík nejspíš obával postihu, který ho čekal za zničení otcova auta. Proto svůj život raději ukončil. „Policie obcházela domy s jeho fotografií a ptala se lidí, zda někdo mladíka neviděl,“ uvedla zdejší obyvatelka.
Pro další vyšetřování byla nařízena soudní pitva.