Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

O nejlepší ilustraci oblíbené pohádky H. Ch. Andersena

Veřejná knihovna obce Kladsko zve děti z mateřských a základních škol z obce Kladsko a Mikroregionu Rychnovsko k účasti ve výtvarné soutěži "0 nejlepší ilustraci oblíbené pohádky H. Ch. Andersena".

27.11.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Ellen Weissbrodová

Doplněk pro české účastníky soutěže:Místo přijímání soutěžních prací:
lze můžete zaslat na adresu:

Ing. Vladimír Hulman
Janáčkova 1322
516 01 Rychnov nad Kněžnou
nebo lze způsob předání
domluvit na tel. 736 633 171

Uzávěrka přijímání soutěžních prací je 4. 12. 2014 do 18 hodin

Informace o výsledcích soutěže budou publikovány 
na internetových stránkách www.spoluprace-czpl.cz

Cílem soutěže je zviditelněni mladých výtvarných talentů z obou stran hranice a vydání nástěnného kalendáře na rok 2015 v polském a českem jazyce s nejlepšími ilustracemi.

Soutěže se mohou zúčastnit děti v předškolním a raném školním věku do 10 let.
Hodnoceny budou pouze individuální práce ve formátu A3, provedené klasickými technikami: malba, kresba, grafika, koláž (kromě prostorových forem).
Do soutěže lze přihlásit práce ilustrující libovolnou pohádku Hanse Christiana Andersena.

Na rubu práce musí byt uvedeny následující údaje: jméno a příjmení autora, jeho věk, název mateřské nebo základní školy, přesná adresa bydliště, číslo telefonu a název pohádky, které se ilustrace týká.
Práce zaslané do soutěže přecházejí do vlastnictví Veřejné knihovny obce Kladsko a nebudou autorům vráceny. Uzávěrka přijímání soutěžních prací: úterý 2. prosince 2014.
Místa přijímání soutěžních prací: Veřejná knihovna obce Kladsko se sídlem v Oldrzychowicích Klodzkých, všechny její pobočky a podatelna Obecního úřadu v Kladsku.
Přihlášením prací do soutěže právní zástupci autorů soutěžních prací bezplatně převádějí autorská práva k těmto dílům na pořadatele soutěže v souladu s čl. 50 zákona ze dne
4. února 1994 (Sbírka zákonů Polské republiky, rok 1994, C. 24, pol. 83) s pozdějšími
změnami a současně souhlasí se soutěžními podmínkami a s bezplatným vystavováním, publikováním a rozmnožováním soutěžních prací.
Informace o výsledcích soutěže budou publikovány na internetových stránkách Veřejné knihovny obce Kladsko a Obecního úřadu v Kladsku.

Ceny: Autoři šesti nejlepších polských a šesti nejlepších českých prací obdrží věcné ceny stejné hodnoty v podobě dětských vzdělávacích notebooků.
Výstava soutěžních prací a předání cen se uskuteční během Polsko-českého festivalu Knihou malovaného dne 27. března 2015 v obci Kladsko.

Pořadatelé se těší
na Vaší účast

Autor: Redakce

27.11.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Milan Černý.

„Rozhodla naše nekvalita," přiznal kapitán

Kompostování. Ilustrační foto.

V Kostelci pokračuje bezplatné zapůjčování kompostérů

Rybárovi rekord utekl, ale Hradci ne

Hradec Králové - Patriku Rybárovi, opoře v masce, rekord v délce neprůstřelnosti unikl, ale hokejový Hradec ho (především) jeho zásluhou má.

Řezali tabák a připravili stát o 130 milionů

Hradec Králové - Už téměř rok se hradecký krajský soud zabývá jedním z nejrozsáhlejších případů daňových úniků při výrobě tabáku ve východních Čechách. Osm podnikatelů a dvě firmy měli připravit stát o 130 milionů korun za nepřiznanou spotřební daň.

Zase koncovka... Zase remíza

Praha, Hradec Králové - Mělo to být hradecké fotbalové derby, jenže Olympia po postupu do druhé ligy přesídlila do Prahy. „Už je neberu jako hradecký tým. Ani tam nehrají žádní kluci z Hradce,“ říkal záložník „pravého“ Hradce Ladislav Martan.

Obraz Klanění tří králů patří Smiřicím, rozhodl soud

Hradec Králové - Ve sporu města Smiřice a farnosti Holohlavy o vlastnictví barokního oltářního obrazu Klanění tří králů dal Okresní soud v Hradci Králové zapravdu Smiřicím.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení