Nakonec se nám sešlo kolem 60 snímků od bezmála dvaceti autorů. Zda se do klání zapojil jen jednotlivec nebo své štěstí pokoušela celá rodina, záleželo jen na vás.

Redakce Rychnovského deníku nakonec v čele se svým fotografem vybrala tři nejzdařilejší fotografie, jejichž výherce ocení dárkem. Při hodnocení nezáleželo jen na kvalitě povedeného snímku, ale také na tom, zda z fotky vyzařuje nějaký pocit či nálada.

Na třetím místě se umístila rodina Hertíkova z Dobrušky, která zachytila svého spícího syna Michala, který byl zmožen po výletu v Českém ráji. Druhé místo obsadil Pavel Andés z Rychnova nad Kněžnou. Redakci uchvátila jeho fotografie Velké Deštné při západu slunce. A vavříny získala Michaela Kalousová ze Záhornice. Podařilo se jí zachytit hrad Kost v trochu netradičním světle.

Redakce se nakonec rozhodla udělit ještě jednu speciální cenu, a to za snímek zaslaný z nejvzdálenějšího koutu světa. Tuto speciální výhru získal Ladislav Vejtruba z Kvasin. Do redakce přišla fotografie pobřeží plného tučňáků z Ohňové země.

Všem zúčastněným čtenářům děkujeme za jejich povedené snímky a výhercům gratulujeme! Prosíme, aby se ozvali redakci na číslo 494 533 510 ohledně předání cen.