Ze vzájemných duelů vyšly hůře reprezentanti našeho okresu, kteří získali tři body z devíti možných.

Zasloužili se o ně hráči Kostelce nad Orlicí, kteří zdolali Vysokou nad Labem 2:0. O vítězné trefy se postaral již v prvním poločase kanonýr Aleš Hašek. Po změně stran se hosté zlepšili, ale svěřenci trenéra Pavla Krupky dotáhli utkání zdárně do vítězné konce, i když hráli posledních dvacet minut bez vyloučeného kapitána Antonína Řeháka.

Blízko k překvapení byli fotbalisté Rychnova nad Kněžnou na půdě favorizovaného Nového Bydžova. Domácí šli do tříbrankového vedení, ale svěřenci kouče Jana Čermáka po přestávce zkorigovali skóre dvěma trefami Stiebera a zdramatizovali utkání. Bohužel, vyrovnat se jim už nepodařilo.
O porážce Dobrušky v Chlumci rozhodl jediný gól. Tým z města F. L. Věka se trápí v koncovce a nejen proto uzavírá tabulku.

Kostelec – Vysoká 2:0
Pavel Krupka, trenér FK Kostelec nad Orlicí: „Utkání jsme vyhráli zaslouženě, i když soupeř byl druhý poločas lepší. V první půli se nám dařilo, hosté se vůbec nedostali do hry a my jsme na hřišti dominovali. Škoda, že jsme dali jen dvě branky, šancí byla spousta. Ceníme si vítězství s kvalitním soupeřem."

Chlumec – Dobruška 1:0
Milan Petřík, trenér SK Dobruška: „Ve vyrovnaném utkání si oba týmy vytvořily šance. Na rozdíl od nás domácí jednu proměnili. V závěrečném náporu se nám z několika dobrých příležitostí nepodařilo vyrovnat. Bylo znát, že nám chyběli tři hráči základní sestavy – Jirásek, Havlík a potrestaný Hrabar."

Nový Bydžov – Rychnov 3:2
Jan Čermák, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „V prvním poločase jsme opět hráli takovou naivní bezduchou symfonii. Avšak i symfonie musí mít parametry a kvalitní orchestr, ale my jsme předvedli vesnickou fidlovačku. V druhém poločase jsme naše nástroje přeladili a při troše štěstí jsme mohli domácím více zakoncertovat. Bohužel jsme nedostali dostatek času k završení úspěchu. Tak snad příště. V týdnu musíme sladit orchestr a zapracovat na hudebním sluchu. Doufám, že už vyladíme to správné fotbalové F."