Třeba v Kostelci nad Orlicí, kde odstraňovali strom ze silnice rychnovští profesionální hasiči a dobrovolní hasiči z Kostelce nad Orlicí. V Šedivinách likvidovali další stromy spadlé na silnici profesionální hasiči z Dobrušky a dobrovolní hasiči z Dobrého.

Škody po vichřici zjišťují i turisté

Škody po vichřici zjišťují i turisté.Zdroj: archiv KČT Spartak RnKRychnov nad Kněžnou - Vichr, který se v minulých dnech prohnal Rychnovskem, mohl poničit i stojany a rámy s mapami, směrovníky a turistické mapy. Pokud o poškození některého vybavení sloužící turistům víte, obraťte se prosím na dobrovolného značkaře a místopředsedu ZO KČT Ladislava Hradeckého, a to buď na emailovou adresu skladkkz@seznam.cz nebo na telefonní číslo 606 628 625.

„Pan Hradecký uvítá jakékoliv zprávy a podněty od úřadů, občanů města a turistů a v co nejkratší době se bude snažit závady ve značení odstranit. Jeho práce je zcela dobrovolná v jeho volném čase, bez nároku na mzdu a hlavně pro dobro a spokojenost celé veřejnosti,“ uvádějí webové stránky města Rychnova nad Kněžnou.

Ilustrační fotografie.
Peklo bude bez proudu, Struha a Dvorec bez vody