Hlavním organizátorem akce byl Pavel Dapecí. Nakonec padlo rozhodnutí, aby pozvání využili rychnovští mladí fotbalisté a setkali se s hvězdami naší ligy a reprezentace a poznali zázemí našeho největšího a nejúspěšnějšího klubu. A tak jsme strávili den s úřadujícím mistrem Spartou Praha.

Dopoledne jsme se krátce setkali s hráči A-týmu nominovanými k ligovému utkání s Libercem a získali jsme cenné podpisy a fotky s hráči Sparty, mezi kterými nechyběli David Lafata, Bořek Dočkal, Ladislav Krejčí, Lukáš Vácha, Kamil Vacek, Pavel Kadeřábek, Vítězslav Lavička a další.

Poté jsme odjeli na Letnou, kde nás provázela legenda klubu pan Jaroslav Bartoň. Po focení na hlavní ploše následovala prohlídka zázemí A týmu kabina, masérna, tělocvična, vířivka a VIP zóna.

Pak následoval přesun na Strahov do tréninkového centra Sparty. Tam jsme shlédli mládežnického utkání 1. ligy Sparta Praha Dynamo České Budějovice. Po obědě jsme se vrátili zpět na Letnou.

Následovala krátká procházka Letenskými sady a hurá na utkání 1. Synot ligy Sparta Praha Slovan Liberec. Výhra Sparty 1:0 udělala radost všem sparťanským fanouškům a zakončila zážitek, o kterém si spousta lidí může nechat jen zdát. Nám se tento sen díky rychnovským fotbalistům splnil. Moc díky!

Martin Kameník