Ovšem v neděli potrápil provozovatele Skicentra v Deštném v Orlických horách silný vítr, a tak byl areál mimo provoz. Stejně tak tomu bude i v pondělí, silný vítr přetrvává a lanovku nelze bezpečně pustit. Mimo provoz je i skibus.

Nový týden s novou vrstvou přírodního sněhu zahájilo Ski centrum Říčky. Sněhové podmínky na černé a červené sjezdovce jsou prý vynikající, na modré je vrstva pouze přírodního sněhu, asi 20 centimetrů.

"Všechny tři sjezdovky jsou otevřené a upravené. Během dne budeme ještě zasněžovat černou sjezdovku, pak začneme přemisťovat sněžná děla na modrou a budeme vyrábět technický sníh na Loučkách, abyste je měli co nejdříve v nejlepší možné kondici. V prostoru Bobíkovy výcvikové louky leží 20 až 50 centimetrů smíšeného sněhu. Najdete tam 100 metrů dlouhý pohyblivý pás a kolotoč. Vstup do tohoto prostoru je možný i bez instruktora lyžařské školy. V provozu je dále šestisedačková lanovka s bublinou, která vás doveze na začátek sjezdovek," informovalo středisko na svých webových stránkách.

Během sobotního dopoledne byl upraven běžecký okruh Mezivrší - Pěticestí - Homole.