Hrálo se na umělé trávě fotbalového hřiště v areálu Slavie Hradec. Kvasinský oddíl obsadil kromě zeleného mini všechny barevné kategorie.

Žlutí benjamínci Honzík Moravec a Mára Suk se bez jediné sobotní porážky kvalifikovali do nedělního finále z 1. místa. Finálové výsledky: Kvasiny Znojmo A 8:10, Znojmo B Kvasiny 7:9, Kvasiny Dolní Újezd 16:10, VK Sport RK Kvasiny 8:15, Kvasiny Královo Pole 12:9, Jičín Kvasiny 11:16. Skvělé výsledky zajistily našim žluťáskům zlatou medaili (1. místo celkově)!

Oranžoví Nelča Morissová, Míša Štěpán po základní skupině skončili na 3. místě. Neděle už pro ně byla náročnější. Nedělní finále: Ostrava Kvasiny 7:14, Kvasiny Nivnice 10:13, Slavia HK Kvasiny 13:12, Svitavy Kvasiny 18:8, Napajedla Kvasiny 18:5. Bojovnost oranžových stačila na konečné 11. místo.

Červení Terka Kouřimová a Péťa Krassek v základní skupině skončili na 2. místě. V neděli se jim dařilo skvěle : Kvasiny Břeclav 24:3, Týniště Kvasiny 9:8, Znojmo A Kvasiny 10:13, Kvasiny Týniště B 15:9, Znojmo C Kvasiny 5:17, Kvasiny Královo Pole 11:15 a kvasinský volejbal slavil druhou zlatou (1. místo celkově)!

Modří chlapci Libor Dlesek, Honza a Marek Škopovi spolu s Denčou Kubcovou základní skupinu dokončili na 2. místě. Neděle se očekávaně odehrála bez Marka Škopa, avšak nečekaně onemocněla Denča.

Kluci museli odehrát finále ve dvou. Nedělní výsledky: Kvasiny Břeclav 8:20, Ostrava A Kvasiny 9:21, Kvasiny Vo Ce Nové Město 12:17, Ostrava B Kvasiny 8:21, Kvasiny Břeclav 11:15, Ostrava A Kvasiny 12:14, Kvasiny Vo Ce N. Město 18:11, Ostrava B Kvasiny 15:16. I když hráli jen ve dvou, skončili nakonec na pěkném 4. místě.

Modré vítězky krajského přeboru Aneta Dostálková, Míša Suková, Kristýna Moravcová v základní skupině zůstaly opět neporažené a jistě postupovaly z 1. místa. Nedělní finále: Vejrostova Kvasiny 8:22, Jičín Kvasiny 6:17, Kvasiny Královo Pole 21:11, Pouchov Kvasiny 9:17, Kvasiny Znojmo 14:13, Královo Pole B Kvasiny 11:18. Děvčata potvrdila úžasnou formu a získala pro Kvasiny další zlato (1. místo celkově)!

Historie kvasinského minivolejbalu dosud nepamatuje větší úspěch. V oblastním finále jsme ve velké konkurenci kvalitních družstev ze sedmi krajů ovládli tři kategorie.

VK AŠ Kvasiny děkuje za podporu Královéhradeckému kraji a obci Kvasiny.