Do ukončení uzavírky křižovatky ulic Javorová a Františka Kupky nebude obsluhována zastávka u školy a zastávka Laichterova se přemístila do ulice Solnická.

„Autobusy, které pokračují na autobusové stanoviště, pojedou ze stanoviště č. 3 (před hotelem Dobruška). Stanoviště č. 4 se nachází naproti hotelu Dobruška a slouží pro směry standardně obsluhované z nástupiště č. 2. Aktuální jízdní řády včetně změněných nástupišť naleznete na idos.cz, kde je změna čísla odjezdových stanovišť ve výše uvedeném termínu zanesena. Odjezdy z ostatních zastávek se nemění. Omlouváme se Vám za komplikace a děkujeme za pochopení,“ stojí v upozornění zveřejněném na facebooku města Dobrušky. 

Ředitelství silnic a dálnic most opraví za částečné uzavírky. Ilustrační snímek
Oprava mostu v Dobrušce začne v půlce srpna. Auta místem pojedou kyvadlově

Objížďka pro autobusovou dopravu: od křižovatky se silnicí I/14 po silnici II/298 zde po odbočení vlevo u obchodního domu Penny po místních komunikacích ulic Solnická na křižovatku s ulicí Laichterova dále až na křižovatku s ulicí Domašínská u prodejny Marta - autobusová doprava; pro ostatní silniční provoz po trase: od křižovatky se silnicí I/14 po silnici II/298 zde po odbočení vlevo u obchodního domu Penny po místních komunikacích ulic Solnická na křižovatku s ulicí Laichterova po křižovatku s ulicí Františka Kupky s odbočením doleva směrem k náměstí, a to obousměrně.