Hrálo se na jednom hřišti. Nejprve se odehrály dva zápasy chlapců, potom přišly na řadu dívky. Zápas mezi děvčaty z rychnovského gymnázia a děvčaty z obchodní akademie byl po celou dobu velmi vyrovnaný. Nakonec musel rozhodnout pátý set, tedy tiebreak, kdy po usilovném boji zvítězila děvčata z OA poměrem bodů 16:14.

Hned za děvčaty následoval zápas mezi průmyslovkou „A“ a našimi chlapci z OA. Jelikož byl soupeř na velmi dobré úrovni (o čemž svědčí účast na loňském mistrovství republiky), upřímně jsme nemohli čekat žádné zázraky. Chlapci odehráli slušný zápas, za který se nemusí stydět. Ani se nenadáli a hned je čekal poslední zápas proti chlapcům z rychnovského gymnázia. Neuvěřitelnými zákroky to chlapci dotáhli až do rozhodujícího setu. Velká podpora děvčat a trošku štěstí dopomohlo našim chlapcům k vítězství. Zavládla obrovská radost. Všechna družstva podala úctyhodný výkon.

My jsme byli hrdí, že jsme pro naši školu dokázali vybojovat dva nádherné poháry. Doufejme, že jak sportovních, tak i studijních úspěchů bude na kostelecké obchodce přibývat.

Celkové pořadí

Dívky

1.místo - OA TGM, Kostelec n. Orl.
2.místo - Gymnázium FMP, RK

Chlapci

1.místo - VOŠ a SPŠ, RK „A“
2.místo - VOŠ a SPŠ, RK „B“
3.místo - OA TGM, Kostelec n. Orl.
4.místo - Gymnázium FMP, RK

Za OA TGM
Kateřina Maixnerová, 4.B