Kde se bude zpívatKromě Kostelce se 9. prosince sejdeme také v Dobrušce, 
kde vystoupí žáci místní lidušky a sbor Mezissimo.
Do akce se zapojují i další města a obce – například Opočno. 
Přidat se můžete i vy, zavolejte na 605 121 491.

Zpívat se bude na Jiráskově náměstí spolu s Dětským pěveckým sborem Kvítek, a přidají se také Tůmy a členové pěveckého sboru Orlice.

Zpívajících hostů bude letos pravdu hodně. Kostelecké zpěváky přijede podpořit „Kytarový betlém Matyáše Brauna" – čili jedenáctičlenný kytarový orchestr ze ZUŠ F. A. Šporka z Jaroměře pod vedením Miloše Dvořáčka. Jméno Miloš Dvořáček není pro mnohé hudební příznivce tak úplně neznámé. Miloš Dvořáček byl dlouholetým členem folkové hudební skupiny Kantoři. Mimo svou pedagogickou práci se nyní věnuje koncertní činnosti s Wabi Daňkem, Pavlem Dobešem a Věrou Martinovou. Je častým hostem festivalů a koncertů po celé republice i v zahraničí.

„Věříme, že stejně jako vloni, přiláká tato pěkná akce mnoho občanů našeho města. V loňském roce si jich přišlo zazpívat více než dvě stě. Tak si přijďte i vy, ve středu 9. prosince, na Jiráskovo náměstí, od 18 zazpívat si spolu s Českem koledy. Zimy se bát nemusíte. Pro zahřátí bude připravena k zakoupení „žhavá" novinka této sezóny, teplý kořeněný kostelecký Joker Cider," prozradila Ivona Jasníková z města.