Pro lyžaře a další vyznavače zimní turistiky nabízí širokou nabídku map na přicházející zimní sezonu a pro všechny, kteří do Infocentra zavítají, je připraven nový sortiment pohlednic se zimní tematikou. Zakoupit je možné i různé nástěnné kalendáře Orlických hor a také kalendář Dobrušky včetně druhého vydání oblíbených Rampušákových listů pro sezonu 2007/2008, kde jsou veškeré informace o lyžařských vlecích, sjezdařských areálech, skibusech a běžecké turistice tohoto regionu. Noviny jsou k dostání zdarma.

„Pro ty z vás, kteří ještě stále nemají představu o vánočních dárcích svým blízkým, tu máme jeden tip. Knížky autorů tohoto kraje, Jana Vítka a Jiřího Frýzka. Velice oblíbené mezi zákazníky jsou různé papírové vystřihovací betlémy,“ uvedla Pavlína Šolcová z Infocentra.

Kromě toho pracovnice dobrušského centra absolovali několik podzimních výjezdových akcí a školení. Například v listopadu se v Praze konal seminář „Efektivní propagace turistického regionu“, na kterém mělo město Dobruška své zastoupení. Na semináři přednášel Petr Kratochvíl, ředitel odboru regionálního CzechTourism (Česká centrála cestovního ruchu) a tohoto semináře se mohli zúčastnit pracovníci v cestovním ruchu. Byli zde zástupci informačních center, představitelé měst, zodpovědní za cestovní ruch, kulturu, propagaci měst a pracovníci zodpovědní za propagaci různých turistických oblastí.

Za destinaci Orlické hory a Podorlicko se semináře zúčastnila Pavlína Šolcová a zástupkyně Rychnova nad Kněžnou Miroslava Nováková. „Mezi hlavní témata semináře patřily nové trendy v cestovním ruchu, míra turistické návštěvnosti různých krajů a míst, dále program rozvoje v cestovním ruchu a strategie propagace České republiky v mezinárodním měřítku,“ dodala Šolcová.