Co všechno nabídne letošní  Dobruška FEST? „V první řadě sobotní multižánrový hudební festival, jehož hlavními hvězdami bude kapela Schodiště (dříve Nahoru po schodišti dolů band) a zpěvačka Lenka Dusilová," přibližuje největší taháky dvoudenní akce hlavní organizátor Petr Poláček a ve výčtu aktivit vzápětí pokračuje: „Páteční odpoledne zahájí tréninky na mezinárodní turnaje v netradičních hrách kubb, mölkky, kanjam, free kroket, foosball, což je stolní fotbálek, a  stackline. Festival outdoorových her a aktivit zahrnuje další, jako jsou mimo jiné slackline, petanque, speedmington, žonglování, fire show, lanové centrum, indo board a dětský koutek."

Skutečně pestrou nabídku festivalu obohacují charitativní akce, prodejní prezentace outdoorových výrobců a v pátek dopoledne vzdělávací a volnočasový program pro dobrušské školy.

A komu je Dobruška FEST určen? Na to má Petr Poláček rovněž rychlou odpověď. „Všem, kdo mají rádi pohyb na čerstvém vzduchu a skvělou muziku. Zkusit si zahrát hry může skutečně každý. Návštěvníkům akce budou k dispozici animátoři, kteří zájemce seznámí s pravidly," uzavírá otec Dobruška FESTu. ⋌(six)