Všechny silnice na Rychnovsku jsou bez problémů průjezdné. V tuto chvíli není hlášena žádná dopravní nehoda.

Dnes mohou řidiči narazit na území Rychnovska na čtyři místa s dopravním omezením. Největší komplikací pro řidiče je oprava vozovky mezi Kostelcem nad Orlicí a Častolovicemi. „Od kruhového objezdu v Kostelci po Častolovice je vyfrézovaná silnice. Kvůli tomu musela být snížena rychlost. Průjezd komplikují i pracující stroje,“ uvedl dopravní inženýr Dopravního inspektorátu Okresního ředitelství Policie ČR Josef Žabokrtský.

S omezenou rychlostí musí řidiči počítat i na silnici I/14 v Lupenici nad Vamberkem, kde je provoz odkloněn na souběžnou komunikaci.

Od 25. března je třeba dbát zvýšené opatrnosti i v úseku mezi Solnicí a Skuhrovem nad Bělou, na kterém se rekonstruuje potah silnice. Řidiče zde čeká omezení rychlosti a provoz řízený semafory. Do konce dubna bude omezen i provoz na silnici I/11 u Vamberka, kde je zúžen jeden z jízdních pruhů.

Pondělní počasí: Bude jasno až skoro jasno. V Čechách odpoledne polojasno, později ojediněle s přeháňkami. Nejvyšší denní teploty 12 až 16°C, v 1000 m kolem 9°C. Mírný jihovýchodní vítr 3 až 7 m/s.

Aktuální dopravní nehoda: 10:37 - Rychnov nad Kněžnou - Dopravní nehoda nákladního a osobního bez zranění na světelné křižovatce u Lidlu.