V útulku mají i domov psích důchodců

Dne 4. října jsme jeli do psího útulku v Lukavici. Jela s námi 1. a 3. třída. Když jsme tam dorazili, přivítal nás velký štěkot psů a tři průvodkyně. Ty  nás seznámily s bezpečností a dovedly ke kotcům se psy, kterých mají asi šedesát.

Někteří psi jsou moc hezcí. V útulku mají i domov psích důchodců. Psům jsme zde zanechali spoustu dobrot.

Jen co jsme přijeli do školy, čekalo nás další překvapení. Uvítala nás paní, která nám vysvětlila, co je to kanisterapie. Byla tam s ní fena Berny, která plnila zajímavé úkoly.
Tento den byl velice zajímavý a zábavný. Už se těším na další podobný.
Jakub Netík, 5. třída

Poznali jsme fenku Berny a kanisterapii

Ve čtvrtek 4. října jsme se vydali do psího útulku v Lukavici.     Když jsme přijeli, uvítaly náš tři paní, které se o to starají. Hned nás upozornily, že si psy nemáme hladit ani jim nic dávat z dobrot, které jsme přivezli. Raději jsme je odložili na určené místo. Mají tam krásná a  roztomilá štěňata. Byli jsme moc rádi, že si je můžeme pohladit. V útulku nás také pozvali na Den otevřených dveří, který se konal 13. 10. Můžeme zde nalézt třeba nového člena rodiny. Když jsme přijeli do školy, přišla za námi paní Nedvídková, která má fenku Berny. Ta nám ukázala něco z kanisterapie. Moc jsme si to užili. Tento den se mi líbil.
Eliška Čermáková 5. třída