Akce se zúčastnili nejen naše členky s dětmi, ale i další zájemci. Jde v podstatě o takovou generálku na Vánoce. Ježíšek by nás nenavštívil bez řady sponzorů, kteří nám nejen na Vánoce, ale i po celý rok pomáhají a může se tak uskutečnit celá řada akcí,“ sdělila za sdružení Zuzka Krassková.
„Jsem ráda, že Brouček dělá řadu akcí pro děti. Navíc s těmi malými sem můžeme chodit celoročně. Pak, když jdou do školky, nejdou do zcela jiného prostředí, protože tam mají kamarády z dětsví. Jsem opravdu ráda, že tu Brouček je a funguje,“ uvedla maminka tří dětí, která organizaci navštěvuje od samého vzniku. Její slova potvrdila řada dalších účastnic pátečního vánočního Ježíškování.

Maminky přinesly ochutnat napečené cukroví a pro děti organizátorky připravily bohatý program. Broučci malovali ozdoby na stromečky, zpívali koledy a pouštěli si lodičky ze skořápek ořechů. Vrcholem všeho byla nadílka hraček pod stromeček. Počínaje dnešním dnem začínají také v Broučku vánoční prázdniny. Své prostory maminkám a dětem sdružení otevře až sedmého ledna.

Maminky se rozcházely s tím, že i v novém roce se těší na řadu akcí a aktivní členky už pomalu chystají bohatý každodenní program. Další větší akcí budou dětské karnevaly, s jejichž přípravou začne Brouček hned začátkem roku.