„Žiju si jako v pohádce, když nechci nejdu do práce, venku se pasou ovce, dělá si každá, co chce“. Určitě jste podle textu písně Čmelák poznali, že v pátek 31. 8. se na letním parketu ve Výravě představí skupina Divokej Bill. Překapelou populární formace bude sestava Temperamento, jejíž členové na česká pódia vtrhli před dvěma lety se sombrery na hlavách.
Pokud chcete vyhrát dvě volné vstupenky na koncert Divokého Billa a Temperamenta, musíte v pátek 31. 8. v pravé poledne (nikoliv dříve) zavolat na telefonní číslo naší redakce 494 530 242 a správně odpovědět na soutěžní otázku. Dva lístky čekají na trojici šťastlivců.

Soutěžní otázka:

Který člen kapely letos chyběl na koncertní šňůře Divokého Billa a proč?

 

 

 

 

Zoficiálního webu kapaly Divokej Bill

16. 3. 2007 - Prohlášení skupiny Divokej Bill
Skupina Divokej Bill se rozhodla vydat toto prohlášení ve snaze předejít případným spekulacím o důvodech, proč nebude na nadcházejícím koncertním turné vystupovat v úplné sestavě. Koncerty budou probíhat bez jednoho člena základní sestavy souboru, a to Štěpána Karbulky. Důvodem není jeho odchod z kapely, ale řešení problému, který v poslední době začal ovlivňovat jeho osobní život i aktivity spojené s kapelou Divokej Bill. Bohužel došlo k situaci, kdy se Štěpán pokusil experimentovat s drogami a jak se velmi často v těchto případech stává, situace se mu vymkla z rukou. Jelikož zbytek kapely má k užívání tvrdých drog jednotně negativní postoj, došlo k oboustranné dohodě, že Štěpán svůj problém vyřeší prostřednictvím odborné lékařské péče. Ač nás tedy koncertně v následujícím období uvidíte na pódiích bez Štěpána, vězte, že Divokej Bill je nadále osmičlenná parta z Úval a okolí. Držíme tedy Štěpánovi palce a místo, a těšíme se na koncertování v plné sestavě. Vašek, Roman, Jurda, Adam, Pecan, Jack, Mára, Fořťák a samozřejmě Štěpán