Oloupený muž sdělil, že šlo o karbonové horské kolo Scott RC 900 World, velikost rámu M. Uvedl, že minulou středu kolo umyl a nezajištěné uložil do stojanu před svou prodejnou v Bedřichově. Nenechavec kolo krátce po poledni odcizil. Níže je fotografie, jak muž s kolem ujíždí. Neznáte ho?

Krádež kola za necelých 100 tisíc korun

Žena přepadla z motorky na silnici

Jaroměř - Policisté v úterý informovali o pondělní nehodě, kdy řidič nákladního vozidla jedoucí v Jaroměři ve směru od Náchoda na Hradec Králové zřejmě nedal přednost 67leté ženě na malém motocyklu Jawa Babeta a vjel na kruhový objezd u Tesca v době, kdy jej motocyklistka projížděla od náměstí k Národní ulici. Ta se sice vyhnula střetu s kamionem vybočením ke středu objezdu, vzápětí ale přepadla z motocyklu na vozovku. Při nehodě utrpěla zranění, s nimiž byla převezena do nemocnice v Náchodě, kde zůstala hospitalizována.

Řidič nákladního vozidla zřejmě nedal přednost motocyklistce na Babetě a vjel na kruhový objezd v době, kdy jej 67letá žena projížděla.Ta se sice vyhnula střetu s kamionem vzápětí ale přepadla z motocyklu na vozovku.

Od sousedů: Tahali auto z železniční vlečky

Pardubice - Kromě řady dopravních nehod, jako třeba sraženému a zraněnému cyklistovi ve Zminném, vyjížděli hasiči v úterý také ke špatně zaparkovanému vozidlu. V průmyslovém areálu v Černé za Bory – drozdicích, totiž někdo zaparkoval své auto tak nešikovně, že zasahovalo do kolejiště železniční vlečky. Na místo s příslušnou technikou vyjeli drážní hasiči z České Třebové a Nymburka. Automobil se nakonec podařilo z kolejí vyprostit a vlečku zprovoznit. Ke škodám na zdraví ani na majetku při tom nedošlo.