BASKETBAL
Východočeská liga mužů – 19. kolo: TJ Svitavy C – TJ Sokol BC Darren Chrudim 55:69 (17:20, 29:31, 40:52), Sokol Vysoké Mýto – BK Pardubice B 70:77 (16:16 37:33 56:56), BVK Holice – TJ Jiskra Hořice 80:52 (25:10, 40:26, 67:35), SK Týniště nad Orlicí – Baskeťáci TJ Sokol Josefov 58:93 (21:21, 38:45, 44:68), Spartak Rychnov nad Kněžnou – Sokol Nová Paka 71:85 (21:25, 31:48, 51:60), TJ SPŠ stavební Náchod – TJ Turnov 71:45 (27:4, 46:19, 65:34).
20. kolo: Sokol Vysoké Mýto – TJ Sokol BC Darren Chrudim 60:64 (11:18, 29:27, 40:49), TJ Svitavy C – BK Pardubice B 79:72 (31:19, 51:38, 64:52), SK Týniště nad Orlicí – TJ Jiskra Hořice 92:91 (30:23, 56:39, 76:68), BVK Holice – Baskeťáci TJ Sokol Josefov 68:53 (15:11, 29:25, 44:38), TJ SPŠ stavební Náchod – Sokol Nová Paka 76:70 (8:12, 31:37, 60:52), Spartak Rychnov nad Kněžnou – TJ Turnov 48:61 (17:14, 28:29, 38:45).
1. BVK Holice⋌ 20 18 2 1567:1195 38
2. Týniště n. Orl.⋌ 20 17 3  1560:1415 37
3. Josefov⋌ 20 16 4  1507:1157 36
4. S. Nová Paka⋌20 15 5 1733:1390 35
5. SPŠ st. Náchod ⋌20 12 8 1438:1379 32
6. Chrudim B⋌20 10 10 1326:1274 30
7. TJ Turnov ⋌ 20 9 11 1424:1396 29
8. Vysoké Mýto⋌ 20 6 14 1266:1455 26
9. TJ Svitavy C⋌20 5 15 1265:1574 25
10. Rychnov n. Kn.⋌ 20 5 15 1200:1562 25
11. Jiskra Hořice⋌ 20 4 16 1447:1647 24
12. BK Pardubice B⋌ 20 3 17 1422:1711 23

STOLNÍ TENIS
III. liga mužů – 15. a 16. kolo: Stará Paka A – Kostelec n. O. 7:10, Stará Paka A – Pardubice 10:7, Dvůr Králové – Pardubice 9:9, Dvůr Králové – Kostelec n. O. 9:9, Converse Praha C – Liberec C 10:8, Converse Praha C – Raspenava 10:2, Sparta Praha B – Raspenava 10:6, Sparta Praha B – Liberec C 4:10, Jablonec n. N. – Chrudim 10:1, Jablonec – Kolín 10:4, Vrchlabí – Kolín 9:9, Vrchlabí – Chrudim 10:4.
1. Jablonec ⋌16 12 1 3 140: 90 41
2. Kolín ⋌ 16 8 4 4 136:102 36
3. Pardubice ⋌16 6 8 2 142:111 36
4. Dvůr Králové ⋌ 16 8 4 4 141:118 36
5. Liberec C ⋌ 16 8 1 7 116:124 33
6. Converse Pha C⋌16 7 3 6 120:114 33
7. Kostelec n. O.⋌ 16 6 4 6 128:126 32
8. Vrchlabí ⋌ 16 5 5 6 130:129 31
9. Chrudim⋌ 16 6 1 9 115:136 29
10. Raspenava ⋌16 5 2 9 103:133 28
11. Sparta Praha B ⋌16 4 3 9 106:141 27
12. Stará Paka A ⋌ 16 3 0 13 94:151 22
Přebor mužů: Hořice A – Nové Město 8:10, Hořice A – Libchyně 10:7, Chlumec n. C. – Libchyně 10:4, Chlumec n. C. – Nové Město 10:8, Vamberk – Lánov 9:9, Vamberk – Poříčí 10:2, Kostelec n. O. B – Poříčí 10:6,
1. Vamberk ⋌18 13 3 2 170: 84 47
2. Valdice A ⋌16 14 1 1 155: 79 45
3. Železnice A ⋌ 16 12 1 3 147: 81 41
4. Poříčí⋌ 18 11 1 6 146:109 41
5. Nové Město⋌ 18 11 1 6 154:133 41
6. Hořice A ⋌18 7 2 9 132:148 34
7. Chlumec ⋌ 18 6 1 11 113:154 31
8. Kostelec B ⋌ 18 5 2 11 119:161 30
9. Libchyně⋌ 18 5 2 11 124:105 30
10. Lánov ⋌ 18 3 3 12 120:164 27
11. DTJ/Sl. HK B ⋌16 5 0 11 97:136 26
12. Stěžery B ⋌16 2 3  11 92:150 23
Divize ženy: Chrudim – Železnice 4:6, Chrudim – Chlumec nad Cidlinou 6:4, Stěžery – Hostinné 5:5, Stěžery – Trutnov 4:6, Česká Skalice – Trutnov 6:4, Česká Skalice – Hostinné 7:3, Jaroměř A – Voděrady 9:1, Jaroměř A – Montas Hradec Králové 9:1, Jaroměř B – Montas Hradec Králové 2:8.
1. Jaroměř A ⋌17 17 0 0 161: 9  51
2. Montas HK ⋌17 12 3 2 115: 55 44
3. Česká Skalice ⋌16 10 2 2 111: 49 42
4. Voděrady ⋌ 17 10 1 6 101: 69 38
5. Železnice ⋌16 9 1 6 89: 71 35
6. Chrudim ⋌16 8 2 6 91: 69 34
7. Trutnov ⋌16 6 0 10 67: 93 28
8. Jaroměř B ⋌17 4 2 11 50:120 27
9. Chlumec ⋌ 16 3 1 12 52:108 23
10. Stěžery ⋌16 2 1 13 34:126 21
11. Hostinné ⋌ 16 0 1 15 29:131 17

VOLEJBAL
Krajský přebor mužů: Jičín – Červený Kostelec 2:3, 1:3, Vamberk – Černčice 3:0, 3:0, Slavia Hradec Králové B – Dvůr Králové 3:0, 3:0, Hronov B – Bílá Třemešná 0:3, 1:3 Janské Lázně – SCM Hradec Králové 3:0, 3:0.
1. Bílá Třemešná ⋌26 22 4 74:31 48
2. Vamberk ⋌26 21 5 71:27 47
3. Sl. Hr. Král. B ⋌ 26 19 7 65:35 45
4. Dvůr Králové ⋌ 26 16 10 56:48 42
5. Janské Lázně ⋌26 14 12 53:46 40
6. Červ. Kostelec ⋌ 26 14 12 52:50 40
7. Černčice⋌ 26 12 14 48:52 38
8. Hronov B ⋌ 26 6 20 31:71 32
9. Jičín ⋌ 24 4 20 36:66 28
10. SCM Hr. Králové ⋌24 0 24 12:72 24

ŠIPKY
Rychnov I. liga: 45 DC Rychnov nad Kněžnou – Rytíři paní Danuše Zdelov 7:11, K.R.T.E.K. team Potštejn – Šipkaři z parketu Dobruška 10:8, Rafani Kostelec nad Orlicí – ŠK Skořenice B 17:1, Rampušák Team Dobruška – Jolly Joker Rychnov nad Kněžnou 8:10. Pořadí: 1. The Badgers Kostelec nad Orlicí 39 (213:57), 2. Rytíři paní Danuše Zdelov39 (187:85), 3. 45 DC Rychnov nad Kněžnou 37 (181:90), 4. Rafani Kostelec nad Orlicí 27 (157:115), 5. ŠK Skořenice B 24 (122:150), 6. K.R.T.E.K. team Potštejn 19 (120:152), 7. Šipkaři z parketu Dobruška 9 (92:178), 8. Jolly Joker Rychnov nad Kněžnou 9 (89:201), 9. Rampušák Team Dobruška 1 (69:202). ⋌(dr)