Naopak nejhůře diváci hodnotili lídra zdejší ODS Miloslava Plasse.

Ukázal to průzkum společnosti Sanep, který u diváků z Hradeckého kraje monitoroval hodnocení lídrů šesti stran, jež mají podle průzkumů největší šanci uspět v říjnových krajských volbách.

Už včera jsme přinesli ohlasy diváků debaty, která se uskutečnila před týdnem v Pardubickém kraji. Tam nejvíce přesvědčil Bělobrádkův stranický kolega Roman Línek, naopak nejméně lídr TOP 09 Jaroslav Zedník.

Diskuse v Hradci se točila především kolem regionálního školství, těžby břidlicových plynů nebo dostavby nemocnice v Náchodě. Na víc témat se moc nedostalo. Debata však byla živější a divácky atraktivnější než v Pardubicích. Nepostaral se o to nikdo jiný než kontroverzní Vladimír Dryml, jedněmi milovaný a druhými nenáviděný bývalý člen ČSSD. Dnes je na levici největším vyzývatelem hejtmana Lubomíra France.

„Václav Moravec by se neměl bát vyhodit někoho jako je Dryml. Pokud nemíní respektovat pravidla slušného chování a skáče všem ostatním do řeči, nemá v televizi a diskusi tohoto formátu co dělat! Chci se dívat na polemiku šesti lídrů, ne na show pana Drymla," napsal na facebookové stránky OVM divák Radek Novák.

„Vidím to přesně opačně. Dryml je jediný diskutér a vynikající rétor, který je schopny reagovat na ostatní. Jinak to jsou jen nudné monology," kontroval jiný divák, Petr Nepohoda.

Chování Drymla se a s tím souvisejícím přístupem Moravce se na stránkách OVM týkala takřka celá diskuse.
V Hradci Králové opět vyvstala otázka, do jaké míry by měl moderátor do debaty zasahovat.

Internetový průzkum agentura Sanep uskutečnila ve dnech 11. a 12. září na vzorku 842 dotázaných respondentů z Hradeckého kraje ve věku 18 a více let, kteří uvedli, že daný pořad Speciál OVM sledovali.

Do Speciálu OVM byli pozvaní lídři stran, které v předcházejícím průzkumu agentur STEM/MARK a SC&C pro Českou televizi překročily pětiprocentní hranici pro vstup do zastupitelstva Královéhradeckého kraje.