„Musí se však před vstupem do bazénu osprchovat, aby nezanášeli do vody krémy či trávu," řekl ředitel Jiří Dudek. Oslovení návštěvníci si relax pochvalovali. Oceňovali, že v bazénu nebylo přeplněno, kvalitu vody a čistotu. „Sociální zázemí je na vysoké úrovni," potvrzoval ředitel Jiří Dudek.

Příroda láká

Své příznivce má i koupaliště ve Včelném, kde také nebyla „hlava na hlavě". Většina z jeho návštěvníků byla nadšená z krásného prostředí kolem a také z příjemné teploty vody.
„Příroda je tady nádherná. Velmi se zlepšily i služby restaurace," řekl Jiří Vymětal, ředitel rychnovských technických služeb, pod které koupaliště spadá. Jedinou vadou na kráse, je podle něj stáří koupaliště.
Prý by bylo potřeba udělat určité opravy, aby se zlepšil komfort zákazníků. „Krásné prostředí ale tyto nedostatky mírní," poznamenal.

Hodnocení a co koupaliště nabízejí

Rychnovský bazén:

V bazénu platí u běžného vstupného pravidlo minimálně 1+1 hodina zdarma, což za dospělého činí 90 za mládež a seniory 70 a za dítě 60 korun. Vstupné za hodinu se snižuje úměrně s tím, jak dlouhou dobu v bazénu návštěvníci stráví. Stejnou dobu dostanou „grátis". Otevřeno je ve všední den od 10 do 21 hodin a o víkendu od 8 do 21 hodin.

Pro návštěvníky je připraveno občerstvení v mokrém i suchém baru, opalovat se mohou na lehátkách na posekaném prostranství před bazénem či si na trávu rozložit deku. K dispozici jim je také tobogán. Navíc jsou k dispozici obvyklé bazénové atrakce a služby. Oslovení návštěvníci si pobyt v bazénu chválili, nic by na něm neměnili.

Koupaliště ve Včelném:

Celodenní vstupné je 30 pro dospělé a 25 korun pro děti do deseti let a půldenní 20 pro dospělé  a 15 korun pro děti. Otevřeno je celý den od 9 do 19 hodin. V místní restauraci si návštěvníci mohou dát pití i menší jídlo. Je pro ně také připraveno sportovní vyžití: volejbalový kurt, basketbalový koš, dva ping-pongové stoly.

Oslovení návštěvníci koupaliště chválili. Někteří z nich by zlepšili jídlo.