VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Taneční veselí masek ovládlo sál U Dubu

Týniště n. O. - Na parketu se objevila řada zajímavých kostýmů. Vybrat ten nejhezčí však nebylo možné. Proto dostali malou odměnu úplně všichni.

27.2.2013
SDÍLEJ:

ODPOLEDNE bylo nabité řadou soutěží, her a především tancem. Dětem se domů příliš nechtělo. Foto: Foto: DDM Týniště nad Orlicí

Dům dětí a mládeže v Týništi nad Orlicí pořádal v sobotu 16. února Dětský maškarní karneval. Ve spolupráci s SK Týniště nad Orlicí se konal, stejně jako vloni, v tělocvičně U Dubu a opět se skvěle podařil.
O hudbu se celé odpoledne, postaral DJ Pavel Louthan, moderovala červená Karkulka a s dětmi tančili a soutěžili v pohádkových kostýmech naši vedoucí a pomocníci.
Vyhlášení nejkrásnější masky bylo jako vždy nad síly poroty, a tak si nakonec malou odměnu odnášeli všichni. Děkujeme našim sponzorům, kteří přispěli na odměny pro děti, všem pomocníkům a dobrovolníkům, kteří přiložili ruku k dílu při úklidu před i po karnevale.
O zpestření se postaraly naše taneční kroužky SWAG, Cigicigicag, Rosegirls II. a III. a také úplně nejmenší tanečníci z Rosegirls 0.

Eva Jenčíková,
Dům dětí a mládeže Týniště n. O.

Plánované akce 
a dílny

Středa 27. 2.
VEČERNÍ KERAMIKA pro dospělé ⋌17 – 19 hod.
Podvečerní dílna pro zamazané ruce, s sebou pracovní oděv, cena 90,- Kč na materiál a energii.

Úterý 5. 3.
ÚTERNÍ PEDIGOVÉ TVOŘENÍČKO ⋌od 17.30 hod.
Dílna pro předem přihlášené, začátečníky i pokročilé, vhodná i pro děti s rodiči, kapacita dílny je 10 lidí. Cena 40,- + spotřebovaný materiál.

11. – 15. 3.
JARNÍ PRÁZDNINY – ENŠPÍGLOV
Týden s knížkou o Enšpíglovi, upravenou do her, soutěží a radovánek. Možnost přihlášení i na jednotlivé dny. Přihlášky a informace ve Sluníčku.

Úterý 19. 3.
TVOŘENÍČKO – UBROUSKOVÁ TECHNIKA
Obrázky s rámečky nebo bez, květináče, náramky ze špachtlí, špachtličkové obrázky, podložky pod hrníček a další možnosti. Dílna je určena mládeži, dospělým nebo dětem s doprovodem. Přihlaste se, prosím, předem. Cena 40Kč + spotřebovaný materiál.

Pátek 22. 3.
SLUNÍČKOVÝ BÁL pro dospělé
Večer plný tance, legrace a dobré pohody v malém sále Kulturního domu v Týništi. Místenkové vstupenky v prodeji ve Sluníčku.

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY Přihlášky a podrobné informace v DDM.
Čtvrtek 28. 3.
VÝLET DO RYCHNOVSKÉHO BAZÉNU a VELIKO(NOČNÍ) HOLČIČNY
Večer, noc a den plný velikonočního tvoření, pečení, vaření a batikování.
Pátek 29. 3.
VELIKONOČNÍ SLUNÍČKOHRÁTKY
Tradiční zdobení vajíček rostlinami, voskem a slámou, pletení pomlázek, velikonoční dekorace a drobné hry a soutěže.
Sobota 30. 3.
JARNĚ-VELIKONOČNÍ PLETKY
(Přihlaste se předem!)
Akce je určena pro dospělé a mládež, děti pouze v doprovodu dospělého!
Cena je u všech dílen 80 Kč + spotřebovaný materiál
od 9.30 hod. ⋌VELIKONOČNÍ PEDIG.
od 15 hod. TEA BAG FOLDING A
⋌QUILLING
od 15 hod. ⋌FIMO

Autor: Redakce

27.2.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Klára Dostálová

S prezidentem si Dostálová rozumí. Oba chtějí investovat

Ilustrační foto

Častolovická ulice se otevřela autům. S měsíčním zpožděním

Kraj dostal nové léčebné zařízení

Královéhradecký kraj - Nová hyperbarická komora se v pátek v 11 hodin slavnostně otevřela v Rehabilitačním ústavu Hostinné. V Královéhradeckém kraji je pouze jedno léčebné zařízení tohoto typu, a to právě v Hostinném.

Studenti v kraji volili hlavu státu

Královéhradecký kraj - Výsledky studentských prezidentských voleb jsou už známé. Středoškoláci nanečisto volili prezidenta i na středních školách Královéhradeckého kraje.

Dětenický betlém znovu ožívá

Královéhradecko, Dětenice - Příběh dětenického betléma, jehož počátek se datuje do devatenáctého století, ožívá v jednadvacátém století.

Zima, vítr, sníh. Běželo se znovu až do oblak

Východní Čechy, Dolní Morava - Pocitových mínus deset hlásil meteoservis na hřebeni sjezdovek na Dolní Moravě. „Krásné zimní počasí,“ radoval se Ondřej Fejfar, který tu na třetí pokus vyhrál Běh do oblak. Krutý přes tříkilometrový výšlap a zároveň parádní zahájení zimní sezony pod Králickým Sněžníkem.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT