Jan Skořepa, starosta Rychnova nad Kněžnou
Hokej již tolik nesleduji, protože už v něm není ten náboj, jako před revolucí. Doufám, že naši reprezentanti v zápase se Švýcarskem uspějí. Výsledek si netroufám odhadovat, ale myslím, že to bude těsné.
Tip: ---

Ladislav Kubíček, starosta Solnice
Hokej sleduji, ale ne už tolik jako když jsem byl mladší. Věřím v úspěch, protože dvě utkání za sebou s takovým soupeřem většinou neprohráváme.
Tip:  3:1

Petr Hudousek, starosta Rokytnice v Orlických horách
Nedívám se na hokej nějak pravidelně, ale rozhodně se zajímám o výsledky a pokud to jde, alespoň poslouchám přenos z rádia. Věřím, že Švýcarsko porazíme.
Tip: 2:0

Milan Maček, starosta Borohrádku
Rozhodně hokej sleduji. Za mlada jsem ho dokonce hrával závodně. Myslím, že výhrou nad Norskem se mančaft neuvěřitelně zvedl. Významně ho posílil také příchod Tomáše Plekance a Marka Židlického, takže věřím, že mají na medaili.
Tip: 4:2

Štěpán Jelínek, starosta Opočna
Hokejistům velice fandím. Bohužel časy, ve kterých hrajeme, mi nedávají příliš možnost utkání sledovat. Většinou stihnu jen poslední třetinu. Ale Švýcary určitě porazíme. To je bez debat.
Tip: 4:1

Jiří Bartoš, starosta Kostelce nad Orlicí
Nepatřím mezi ty zarputilé fanoušky, ale hokej sleduji a našemu týmu fandím. Vzhledem k tomu, že v posledních zápasech máme stoupající formu, tak věřím, že vyhrajeme.
Tip: 3:2