Domácí měli k dispozici torzo mužstva, první poločas odehráli pouze v deseti, až po přestávce tým doplnil Tadeáš Fiedler. Dres musel obléknout i trenér Jiří Klemenc. Hosté v úvodní desetiminutovce vstřelili tři góly a bylo rozhodnuto.

Na domácí branku se valil jeden útok za druhým a gólman Jaroslav Pecka se mohl zbláznit. Chytil pokutový kop, dvakrát ho zachránila tyč. Zvláště po změně stran doslova čaroval. Jen díky jeho výkonu Ohnišov neinkasoval „desítku". Kostelečtí přivezli bod z Černilova, když po změně stran dotáhli dvougólový náskok domácích.

Ohnišov – Chlumec 1:6

Fakta – branky: 82. Nožka z penalty – 5., 10., 30. a 48. Hermann, 8. J. Jelínek, 45. J. Kučera. Rozhodčí: Čejchan. Hráno bez karet.D iváci: 50. Poločas: 0:5. Ohnišov: Pecka – Kratěna, Trojna, Klemenc, Fetter – Martínek, Macháček, Balek, Fiedler – Nožka, Krpata.
Jaroslav Macháček, asistent trenéra TJ Start ZD Ohnišov: „K utkání za úmorného vedra jsme nastoupili s torzem základní sestavy, čehož hosté využili a šli snadno do vedení. V druhém poločase se hra vyrovnala a zápas se v poklidu dohrál."

Černilov – Kostelec n. O. 2:2

Fakta – branky:  10. a 17. Bouchal  – 66. Cvejn, 90. Švandrlík.  Rozhodčí: Andrýs. Diváci: 40. ŽK: 0:2. Poločas: 0:2. Kostelec n. O.: Lohnický – Scholze, Čihák, T. Kozel, Rek (46. Mlynář) – Málek (46. L. Šrámek), Řehák, Cvejn, J. Šrámek (73. M. Kozel) – Tichý, Švandrlík.
Stanislav Mára, trenér FC Kostelec n. O.:
„Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním vstřelili domácí dva góly. Po změně stran jsme zlepšenou hrou zaslouženě vyrovnali."