Ve středu proběhla v Kongresovém centru Aldis módní show Agentury Daniela models Lamark night 2015. Letošní show Agentura uspořádala na počest své dvacetileté existence. Večer se nesl v duchu módy, tance a zpěvu.

Během osmi přehlídkových vstupů diváci zhlédli kolekci francouzské či španělské módy, oděvy, obuv a doplňky z Itálie, kolekci hodinek nebo svatební a společenské šaty střižené podle nejnovějších trendů.

Na molu excelovaly Česká MISS EARTH 2013 Monika Leová, která se tak na pár okamžiků vrátila do své domovské agentury, a Česká MISS 2013 Gabriela Kratochvílová spolu s dalšími modelkami Agentury Daniela models. V závěru své schopnosti předvedli také hráči fotbalového klubu FC Hradec Králové v nejenergičtější módní kolekci večera.

O hudební doprovod se postaral Stanislav Hložek, jenž ústřední melodií seriálu Sanitka vzdal hold nejen přítomným zástupcům HZS Královéhradeckého kraje. Zlato v hrdle prokázaly i dvě modelky, Jana Karasová-Šimurdová a Lucie Koutníková.

Slavnostní předávání šeku manželům Duškovým a Ondrovi za přítomnosti majitelky Agentury Daniela models Daniely Brázdové.Pro dobrou věc

Jedním z vrcholů přehlídky bylo předání šeku Ondrovi Duškovi. Letos poprvé Agentura darovala část výtěžku ze vstupného konkrétní osobě, v předchozích letech podporovala kliniky hradecké nemocnice. „Moc všem děkuji, že jste podpořili malého Ondru. Chtěli jsme přepsat šek, protože jste byli tak skvělí a ještě o přestávce jste přispívali, ale nestihli jsme to. Na šeku je tedy částka třicet pět tisíc, ale ve skutečnosti je to čtyřicet," sděluje majitelka Agentury Daniela models Daniela Brázdová.

Ondra trpí od narození dětskou mozkovou obrnou. Díky darům jezdí na rehabilitace do Hamzovy odborné léčebny a letos poprvé podstoupil pobyt v lázních v Klimkovicích, kde vyzkoušel speciální kosmický obleček.

Ondra nikdy nebude běhat  jako ostatní děti, rodina však každý pokrok vidí. Maminka zároveň s úsměvem dodává: „Je to raubíř jako každý dítě, lumpárna mu kouká z očí."