Vystoupí Marcela Holanová, Michaela Nosková a Nelly Řehořová. Marcela Holanová je jistě oblíbenou zpěvačkou, největší její hit, který nazpívala s Karlem Gottem, se jmenoval „Čau lásko". Vydala několik alb a její hity se hrají v rádiích do dnešního dne. Michaela Nosková zpívá, hraje a moderuje. Je v tuto chvíli jednou z nejobsazovanějších zpěvaček na domácím trhu – její doménou jsou muzikály a divadelní představení. Čeká ji premiéra muzikálu" Svatba upírů". Polická rodačka Nelly Řehořová je mladá a nadějná zpěvačka, která si zahrála již v několika filmech, velmi ráda zpívá a založila si i vlastní kapelu. Jejím posledním filmem je komedie Zdeňka Trošky „Strašidla".

Výtěžek z celé akce poputuje do Geriatrického centra v Týništi nad Orlicí. Záštitu přijala starostka Týniště nad Orlicí Jana Galbičková. Předprodej vstupenek Kulturní centrum, Tyršovo náměstí 478, Týniště nad Orlicí. Cena vstupenky je 200 korun.

Generální partneři akce jsou: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group. Koncert připravil David Novotný a Kulturní centrum Týniště nad Orlicí za podpory Královéhradeckého kraje a města Týniště nad Orlicí.