I Čas pod psa dokáže rozesmát

V Dobrušce 20. února: Tereza Kostková, Eva Josefíková a další herci se představí ve čtvrtek 20. února divákům v Dobrušce v divadelní komedii Čas pod psa. Autor v ní velmi citlivě zpracoval do komických situací vážné okamžiky, které všichni velmi dobře známe ze života. Na programu je od 19.30 hodin ve Společenském centru - Kině 70. Vstupenky jsou v prodeji v Informačním centru v Dobrušce či online na webu www.kino.mestodobruska.cz.

Ples láká i na barmanskou show

V Rokytnici v Orlických horách 21. února: Klub Rokytnice roztančí v pátek 21. února 13. Městský ples. K tanci a poslechu zahraje K-Band. Účastníci se mohou těšit na předtančení dětí z místní mateřinky, velkou barmanskou show, bohatou tombolu a občerstvení. Vstupné je 100 korun, předprodej vstupenek začal 3. února v rokytnickém infocentru.

Vystoupí Karel Plíhal

V Dobrušce 26. února: Se svými verši, slovními hříčkami a písněmi dorazí na konci února do Dobrušky Karel Plíhal. Kytarista, zpěvák, skladatel, textař a básník Karel Plíhal, se kterým si posluchači spojují písně jako Pohádka, Ráda se miluje nebo Padaly hvězdy, představí svůj recitál publiku v Dobrušce už ve středu 26. února.