Michal z Kouzelné školky přiváží nový program

Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát. Nebudeš to právě ty? Michal naučí děti pořádku ve svých hračkách. Bez dětí to ale nejde, a tak jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými nejen ze samolepicí pásky. Aby si Michal mohl s dětmi hrát, ještě než vyrazí na hřiště, musí se převléknout do tepláků a trička, ani to u Michala ale není jen tak! Když to všechno s pomocí dětí zvládne, začne hraní, vrtění a řádění! Za Michalem z Kouzelné školky můžete vyrazit v sobotu 15. února na 15. hodinu do kina v Dobrušce.

Masopust vtrhne i do hor

Orlické Záhoří ožije v sobotu masopustním veselím. Průvod vyjde ve 14 hodin, nebude chybět ani tradiční pohřbívání basy. Na návsi u kostela se budou od 14 do 20 hodin prodávat zabijačkové dobroty a v 17 hodin začne zábava u Romiše v klubovně. Zahrají Míra a Veronika Tomanovi.

Tančit se bude pro Dítě v srdci

Sál Sdruženého klubu Rabštejn v Kostelci nad Orlicí roztančí 15. února od 20 hodin už 4. Ples pro Dítě v srdci se skupinou DROPS, bohatou tombolou, předtančením a půlnočním občerstvením v ceně vstupenky. Ty jsou v předprodeji v Divadelní kavárně na Rabštejně.
Nejen koupí klasické vstupenky však lidé mohou podpořit činnost zmíněného perinatálního hospice. Kdo nechodí na plesy, může přispět jakoukoli částkou a zajistit si tak imaginární místo na Balkoně duchů. „Zakoupením vstupenky za vámi zvolenou cenu na náš ples na balkon tak můžete přispět na dobrou věc na dálku. Za každý příspěvek zde rozsvítíme svíčku. Loni náš balkon duchů zářil. Pomůžete nám ho rozzářit i letos?“ ptá se zakladatelka Perinatálního hospice Dítě v srdci Alena Peremská.