Váš nejhorší zážitek z vystoupení?Při jednom koncertu jsme se nepohodli se zvukařem. Došlo k nějakému nedorozumění a pán s námi odmítl komunikovat.

Jak to dopadlo?

Šichta mu končila o půlnoci, publikum si nás vytleskalo, tedy půjčili jsme si od známých z okolí potřebnou aparaturu a nad ránem hráli pod pódiem. Povedený koncert

Jaký je podle vás váš největší úspěch?
Že hrajeme (smích).
Co byste chtěli dokázat?
Rádi bychom nahráli CD

Složení kapely:Basová kytara: Tomáš Kopřiva
Elektrická kytara: Michal Rejl
Bicí: Jakub Jedlinský
Klávesy: Luboš Rejl
Foukací harmonika: Yann Šimek
Zpěv: Kristýna Stuchlíková

Styl:
Směs více hudebních žánrů. Jako hlavní kapela uvádí jazz groove.

Město:Kostelec nad Orlicí

Jak dlouho hraje:
Přibližně rokPodle zpěvačky Kristýny Stuchlíkové je Voo kapela plná překvapení. „Profiluje nás už samotné nepříliš obvyklé nástrojové složení," říká. Kromě kytar, bicích a kláves, kapela totiž využívá i foukací harmoniku.

Hudba Voo je podle mladé zpěvačky intuitivní a hravá. „Snažíme se, do ní položit. Díky tomu ji může posluchač cítit s námi.  Je to pohodová muzika a má svoji tvář," myslí si.

Největší radost kapela má, když má z jejich vystoupení publikum dobrý pocit a koncert si užije, přivítali by i příležitost, kterou by jim přinesla první příčka v soutěži Rychnovského deníku. Skupina, která dostane od posluchačů nejvíc hlasů, si totiž bude moci v příští sezoně zahrát před publikem ve Výravě.

„Rozhodně by to byla vynikající zkušenost a možnost, jak se posunout dál. Hudební svět by měl být pestrý, plný nejrůznějších stylů. Myslím, že k tomu můžeme přispět," prozrazuje Kristýna Stuchlíková.

Kapela má prý mnoho rozpracovaných nápadů, proto by jednou ráda vydala desku.  Možná by se pak při troše štěstí zařadila mezi své oblíbence a hudební vzory. K nim například patří Jefferson´s Airplane, The Doors či Thievery Corporation .

„Je hodně skupin, které posloucháme společně. To se projevuje i v naší tvorbě – v některých skladbách naleznete prvky kapel, které máme rádi,"  dodává Michal Rejl.

HLASOVÁNÍ čtenářů, z něhož vzejde nejoblíbenější kapela, která si zahraje příští rok na Výravě, propukne po skončení seriálu. Hlasovat se bude pomocí kuponů z novin a následně na internetu. O začátku hlasování budete včas informováni.