Oživíte si nejen klasické společenské tance, waltz, valčík, tango, polku, cha-cha, jive, rumbu, sambu, country, ale můžete si i „zaploužit“ i to pořádně rozjet při diskotancích. Tančírna se koná pravidelně každý měsíc.

Výstava fotografií

Libor Dušek - Na střeše světla:
Pamír bývá někdy nazýván Střechou světa. Drsné prostředí formuje specifické živobytí tamních horalů. Etnolog a horolezec Libor Dušek navštěvuje vysokohorská údolí a štíty Střední Asie v Tádžikistánu, Afghanistánu a Pákistánu pravidelně již více než 10 let. Těšte se na tematické fotografie ze života horalů i snímky z úspěšného výstupu a českého prvosjezdu štítu Nošak (7492 m. n. m.) a dalších horolezeckých expedic. Akce proběhne v Dobruše (Malý sál Společenského centra – Kino 70) v úterý 6. února od 18 hodin.

Kino: Čára

Středa 7. února v Kostelci nad Orlicí:
Adam Krajňák je otcem rodiny a zároveň také hlavou pohraniční kriminální skupiny, která pašuje přes slovensko-ukrajinskou hranici cigarety. Klidný souběh obou prolínajících se světů bude minulostí… Hrají: Emília Vašáryová, Tomáš Maštalír a další. Krimi/thriller/drama, Slovensko/Ukr. /Česko 2017. Film se promítá v SK Rabštejn od 19 hodin.

Škola bruslení

Opočno, středa 7. února od 15.45 do 16.45 hod.:
Neumíte bruslit? Nevadí. Škola bruslení v Opočně nad Orlicí vám pomůže se to naučit. Stačí se zúčastnit jakékoliv hodiny, které probíhají až do konce února. Přijít můžete kdykoliv.