Loni byla akce podporována městem, v současném krizovém období, kdy si obce utahují opasky, nezbylo pořadatelům nic jiného, než se do záměru pustit na vlastní pěst. „Protože se první ročník vydařil a mnozí na něj stále vzpomínají, nechtěli jsme návštěvníky zklamat jen proto, že jsou nějaké finanční problémy,“ komentovala organizaci akce Ilona Semrádová, která se dala dohromady (pořadatelsky) s provozovatelem kosteleckého koupaliště Marianem Šipošem. Vznikl tak druhý ročník hudebního festiválku, který bude v areálu koupaliště zpřístupněn prvním návštěvníkům zítra od 15 hodin a první kapela začne hrát od 17 hodin.
„Veřejnost se má určitě na co těšit, protože vystoupí skupiny Hudba Praha, Zlatá svatba, Nil, No! Name (CZ) a Fuego,“ pozvala pořadatelka a doplnila, že pozváni jsou i klienti Sociálního ústavu v Kvasinách. „V kvasinském ústavu totiž Zlatá svatba již několikrát hrála, a tak jsem chtěla, aby jejich příznivci skupinu viděli při koncertu life,“ dodala Ilona Semrádová s tím, že vstup mají samozřejmě zadarmo.
V návaznosti na festiválek bude koupaliště v neděli patřit dětem. To totiž pořadatelé připravili Dětský den s diskotékou, soutěžemi, divadlem a dalším doprovodným programem.