V pátek od 16 hodin to bude prohlídka zámeckého kostela Nejsvětější Trojice s průvodcem, v 17.30 koncert Jaroslava Břeského alias Feddie Mercury Revivalu na náměstí. Následovat bude další revival v podání skupiny Beat On a od 21 hodin posezení s hudebním doprovodem a opékáním na hřišti. Na náměstí bude lákat od 22 hodin taneční zábava a od půlnoci diskotéka.

V sobotu se návštěvníci mohou těšit na řemeslný jarmark, šermířské divadlo skupiny Moradis, tanečnice Gaja, loutkové divadlo, ukázky hadů, žonglérský workshop, balónkovou a bublinkovou show, dílničky pro děti, výklad z karet a roztočí se také dobový kolotoč. Muzeum Sýpka nabídne ukázky starých řemesel a program bude doprovázet svými písničkami Sbor z hor.

Ve 14 hodin zamíří od mateřinky k zámku historický průvod praotce Čecha s písněmi pro potěchu lidu českého.

Na 16. hodinu je přichystána prohlídka zámeckého kostela Nejsvětější Trojice s průvodcem. Hodinu nato bude vyhrávat na náměstí Vamberecká dechovka a od 20 hodin je na programu zábava s kapelou K-Band. Také v sobotu večer můžete posedět za hudebního doprovodu na hřišti a něco si opéct. Ve 22 hodin byste však neměli chybět na náměstí, kde vypukne Ohňová show Gaja Yritis.

Nedělní program zahájí v 9 hodin mše svatá ke cti svaté Anny ve farním kostele Všech Svatých, kterou celebruje Jaroslav Kolbaba.

Náměstí potom bude patřit loutkovému divadlu, představení Ochotnicko-čtenářské besedy Potštejn, které přiblíží podorlické tradice, svátky a zvyky.

Ve 14.30 se bude sloužit Josef Suchár mši v kapli svaté Anny na Hadinci a od 15.15 zahraje na náměstí nejen swing Uni Big Band Vamberk.

Akci zpestří Lunapark Dubský, stánkový prodej a zájemci mohou zavítat i na prohlídku zámku, do muzea Pevnost Hanička, Železničního muzea nebo do Muzea Orlických hor Sýpka.