Workshop na téma Kundaliní jóga s Václavem Hnízdilem

Akce již skončila

Náplň semináře:

Start nového roku "Éry Vodnáře", ponoření se do svého nitra a probuzení nové energie za pomoci mocného zvuku gongu.

Kundaliní jóga (jóga vědomí, nebo také Raj jóga tj. Královská sjednocující disciplína): je účinná, dynamická jóga podpořená hudbou, zpěvem manter, pranayam (dechových cvičení) , bandhas (tělesných uzávěrů), asán (tělesných pozic) a meditací.
Podporuje odblokování energetických kanálů, zlepšuje cirkulaci prány ( životní energie) v těle a vyvažuje emoční těla žáka. Buduje vyvážený vztah mezi tělem, myslí a duší. Pozorné a citlivé praktikování této jógové praxe přináší zvýšení životní energie se zřetelem na správné držení těla.

V rámci tohoto workshopu dojde k představení Kundaliní jógy jako jógové praxe, budeme praktikovat za zvuku gongu, dýchacích technik, mantrování.
Povíme si o benefitech a úskalích této jógové disciplíny, která v sobě zahrnuje několik forem jógy, to vše se skvělým člověkem a zkušeným jógovým lektorem Václavem Hnízdilem, který bude od ledna 2018 působit v našem Rychnovském studiu:)Václav Hnízdil:

V letech 2001 – 2009 jsem studoval jógu na ostrově Tenerife pod vedením učitelky Patrizia de Sabata, která je pro mě zosobněním živoucího mistra hathayogy školy iyengar.
Zlomem v životě byl rok 2006, kdy mi byl po vleklých bolestech beder diagnostikován benigní nádor v míšním kanálu, který téměř přerušil míchu. Dle lékařů jsem unikl o vlásek kolečkovému křeslu.
Takto mě vesmír přinutil se zastavit a přehodnotit dosavadní hektický život. Díky józe jsem ku překvapení rehabilitačních lékařů začal chodit v podstatě okamžitě a pomalu zpět nabýval rovnováhu.
V letech 2008 a 2009 jsem se zůčastnil intenzivních kurzů kundalini jógy pod vedením Carlose Uruttii Francote a tento zážitek změnil můj život a pohled na praxi jógy. Carlos mi ukázal realitu vyššího vědomí a neuvěřitelnou sílu královské disciplíny Kundalini jógy. Od tohoto okamžiku se věnuji jejímu intenzivnímu studiu.
V roce 2013 jsem vystudoval roční kurz pro učitele Kundalini jógy a pokračuji ve studiu druhé úrovně učitelského tréninku.
Jóga mi ukázala, že vlastní realitu si projektujeme každý sám a každý musí vzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou.

Ještě více o Václavovi najdete na www.jogasol.cz


Místo konání: Jógové studio Zen &Jo
Cena: 450 kč
Rezervace nabývá platnost po zaplacení celé částky 450 kč na č.ú. 1517201053/0800

Rezervace nutná na email: Vanda@vandayoga.cz / fb: Vanda Yoga

13. 1.  (10:00–13:00)
Havlíčkova 1718, Rychnov nad Kneznou
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT