Tipy Deník

Vlaďka Samaya v Rychnově

Akce již skončila

S radostí zvu na další workshop Vlaďky Samay,
která mj. vyrábí http://vnitrnilaska.cz/samayaesence/ a budou k dostání v Rychnově na workshopu...lépe i objednávky předem přímo u Vlaďky :-) - kontakt viz níže, ev. u mě (Jana) a Vlaďce je předám.

a dále pozvánka Vlaďky:

Celodenní workshop

„BERU SI ZPĚT SVOU SÍLU“


Intenzivní prožitkový seminář zaměřený na uzdravení vnitřního dítěte.

Přepsání starých vzpomínek za pomocí metody Přepisu limbického otisku. Meditace Znovuzrození - od početí do současnosti. Přepsání starého příběhu a vytvoření nového, jež změní současnost a pozvedne ji do stavu uzdravení. Meditace Tvoření nového – podporující meditace ke zhmotnění přání, propojení s vyššími vibracemi radosti, lásky, úspěchu a zdraví. Jóga smíchu – krásný terapeutický nástroj, jež umocní a ukotví nové ve vašem bytí.


Seminář se koná v sobotu 11.11.2017 od 10-18 hodin v Rychnově nad Kněžnou, v centru Innate,
Panská 79 - 2. patro

Cena: 1000,-Kč

S sebou: psací potřeby, jídlo na celý den, voda, čaj a káva jsou k dispozici. K meditaci si můžete vzít deku, nebo meditační polštářek.


Velmi se těším na další setkání s vámi.
S láskou, Vlaďka Samaya


Zájemci prosím hlaste se na čísle: 737-177-770 nebo mailem na: vladi.vlckova@seznam.cz, www.vnitrnilaska.cz, nebo mailem na innate@seznam.cz nebo zprávou na FB - Jani Aadhiradasi, www.innate.cz

https://www.facebook.com/events/1464776223611543

11. 11.  (10:00–18:00)
Rychnov nad Kneznou
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT